Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Harfistka

Objevte genia loci pražských Vysočan...

Celkem 150 nových bytů, ateliérů a ubytovacích jednotek nabízí nový polyfunkční projekt investiční skupiny Natland, který roste v ulici Čerpadlová v pražských Vysočanech. Výstavba a prodej jednotek z projektu Rezidence Harfistka byl zahájen na podzim roku 2019, dokončení jeho výstavby je naplánováno na počátek roku 2022.

Harfistku tvoří tři bytové domy, z nichž nejvyšší je dům A, který vyroste do výšky jedenácti nadzemních podlaží. Domy B a C budou mít nadzemních podlaží šest. Zájemci o nové bydlení si mohou vybírat z 82 bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk ve velikosti od 52 do 113 metrů čtverečních a z 68 ateliérů a ubytovacích jednotek o dispozici 1+kk a 2+kk ve velikosti od 30 do 61 metrů čtverečních. Své bydlení si zde vyberou jak jednotlivci, tak celé rodiny. Všechny byty disponují balkonem či terasou a klienti si mohou přikoupit garážové stání a sklep. Garážová stání a sklepy se nacházejí v podzemních podlaží. 

Pražské Vysočany se z někdejší průmyslové čtvrti mění v moderní rezidenční čtvrť. Svým obyvatelům nabízejí jak veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, zdravotnické zařízení, obchody a služby), tak velmi dobrou dopravní dostupnost. Tramvajová a autobusová zastávka se nachází pár minut od domu. Na území Vysočan částečně zasahuje přírodní park Smetanka. Dále sem náleží také část parku Podviní včetně kamenného hradiště, jednoho z jezírek a lanového centra. Parkem protéká Prosecký potok, který opodál na území Libně ústí do Rokytky. Na cyklostezce podél revitalizované říčky Rokytky si můžete zaběhat, projet na kole, nebo in-linech. Dáváte přednost klidným výletům v přírodě? Nasedněte na nedaleký vlak a vyrazte s dětmi na odpoledne za Prahu!

----------------

Nové byty Praha 9

Popis projektu

Typ projektu:
Polyfunkční projekty
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Vysočany
Ulice:
Čerpadlová
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
150 bytů, ateliérů a ubyt. jednotek 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
6, resp. 11
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
01/2022
Nastěhování:
06/2022

Dotaz prodejci