Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

I výběr interiéru může být zábava

05.10.2021

Máte nové bydlení a chystáte se na zařízení interiéru? Pokud se bojíte úmorného chození po přeplněných obchodních domech s nábytkem, máme pro vás několik tipů, jak si vše zpříjemnit a zjednodušit. I výběr interiéru totiž může být zábava!

I výběr interiéru může být zábava

Již doma si ujasněte, co chcete

Mnoho rodin vyráží do obchodů pro výběr interiérového nábytku a dalších doplňků nejprve takzvaně „na čumendu“. Často vyráží během sobotního či nedělního odpoledne. Stres v kolonách, fronty v obchodech a první neshody v tom, co se jednotlivým členům rodiny líbí, mnohdy vedou k prvním hádkám mezi partnery.

Tomuto kroku se dá přitom předejít. Nejprve si z pohodlí domova projděte nabídky prodejů na internetu či v tištěných materiálech, které vám prodejci mnohdy rádi zdarma poskytnou.

Udělejte si jasno v tom, jaký styl se vám líbí a jaké jsou v daných obchodech ceny. Projděte vše v klidu večer u sklenky vína a oblíbeného televizního pořadu. Okružní jízdy po nákupních zónách nejsou v první fázi opravdu vůbec potřeba.

Nebojte se obrátit na profesionály

Profesionální návrhy interiérů nestojí majlant. Bytový designér vám přitom může pomoci rozlousknout problémy, na kterých se nemůžete shodnout, a poradí s věcmi, u kterých si nejste jisti. Často dokonce může upozornit na problémy, na kterých jste se předtím jednomyslně shodli, a předejde tak zásadní chybě v návrhu.

Zkušený bytový architekt skvěle pracuje s využitím prostoru a velmi dobře pracuje s denním světlem. Interiér je tak díky jeho práci prostorný, prosvětlený a přitom praktický. Zařizujete-li si svůj první byt, pravděpodobně nemáte dostatek zkušeností na to, abyste vše na první pokus dokonale vyladili.

Nákupy si užívejte

Proč se při nákupech brodit ve stresu skrz davy zákazníků? Buď si přivstaňte, anebo naopak počkejte do večerních hodin, kdy je v obchodech minimální množství lidí. Máte-li možnost, nechte nákupy na rána či večery během pracovních dnů.

Máte-li dostatečný rozpočet, nemusíte navštěvovat pouze ty největší řetězce s nábytkem, můžete navštívit showroom drobných designerů a výrobců interiérového vybavení, kde na vás čeká pohodová atmosféra a unikátní kusy nábytku.

Nezapomeňte si také cestu do obchodů zpříjemnit návštěvou oblíbené kavárny či restaurace a vychutnat si pokrmy a kávu. Ať už za odměnu, či na žal, dle toho, jak se ten den při nákupech daří. V obou případech si nákupy zpříjemníte.

- komerční prezentace -

Foto: Pixabay.com

Zdroj: www.czech-designers.cz

Co je to drenáž a jakou drenážní trubku vybrat?

05.11.2021

Pokud vás na zahradě trápí přebytečná voda v místech, kde byste ji mít nechtěli, a ještě jste neslyšeli o drenáži, pak známe příčinu vašich problémů. V dnešním článku...

celý článek

Vybíráte nová okna? Nezapomeňte i na sítě proti hmyzu

04.11.2021

I zdánlivě jednoduchou věc, jako je okenní otvor, lze dnes realizovat v nepřeberném množství různých variant. Konkrétní provedení řeší určité nedostatky běžných oken a zvyšují tak jejich...

celý článek

V Oaks Prague rostou domy od jmen jako jsou Chapman Taylor Architects, JTP Architects či Meier Partners

22.10.2021

V Nebřenicích, pouhých 20 minut na jih od Prahy, vzniká místo pro nový životní styl, který doposud známe pouze ze zahraničí. Jedná se o projekt Oaks Prague, exkluzivní bydlení se službami concierge, 24/7...

celý článek

YIT dává do prodeje byty z prvních dvou etap projektu Lappi Hloubětín

21.10.2021

V nově odstartovaném pražském projektu Lappi Hloubětín mezi ulicemi Kolbenova, Laponská a Granitova spustila developerská společnost YIT prodej 209 bytových jednotek ve finském stylu. Z toho bude 98 bytů v etapě Kemi a 111 bytů...

celý článek

Karlínský projekt KAY River Lofts získal kolaudační souhlas

19.10.2021

Developerská skupina Horizon oznámila úspěšnou kolaudaci stylového rezidenčního projektu KAY River Lofts. Výstavba unikátní rezidence s 50 exkluzivními byty a 7 komerčními jednotkami byla započata v létě...

celý článek

V rámci akce Zažít město jinak proběhla anketa o zaměření komunitního centra v Nových Chabrech

13.10.2021

V Nových Chabrech se díky aktivitám izraelského developera Star Group buduje už několik etap moderního bydlení. Star Group se ale také aktivně podílí na zlepšování okolí a spokojenosti...

celý článek