Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Central Group pro velký zájem zařazuje do prodeje nové byty v projektu Výhledy Chodovec

19.04.2021

Více než 70 procent bytů z předchozích etap úspěšného projektu Výhledy Chodovec, který je v nabídce největšího českého rezidenčního stavitele od loňského října, je již prodáno. Central Group proto od 19. dubna v tomto klidném rezidenčním areálu v Praze 10 rozšířil nabídku o šest bytových domů a zájemci tak mají na výběr z 200 nových bytů. Ceny v projektu začínají už na 3,5 milionech korun včetně DPH.

Central Group pro velký zájem zařazuje do prodeje nové byty v projektu Výhledy Chodovec

„Bydlet ve městě, ale přitom v přírodě. To je trend, který u našich klientů v poslední době při výběru bytů pozorujeme. Lidé dnes chtějí u nového bydlení jak rychlou dostupnost do centra, tak i možnost zajít se jednoduše odreagovat do přírody. Tento projekt kombinuje obojí a myslím si, že právě proto je tak žádaný,“ říká výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

V projektu Výhledy Chodovec se za půl roku od uvedení na trh prodaly téměř tři čtvrtiny všech bytů v nabídce. Central Group proto od poloviny dubna v tomto rezidenčním areálu zařazuje do prodeje šest dalších bytových domů a nabízí 200 nových bytů. Tato část metropole je v posledních letech velmi vyhledávaná. Na Prahu 10 podle analýz největšího českého rezidenčního stavitele připadá téměř pětina všech prodaných bytů v Praze od roku 2015.

 

Jedinečná poloha v přírodě

Projekt Výhledy Chodovec je obklopený zelení hned ze tří stran. Navazuje na dále nezastavitelnou oblast u přírodního parku Meandry Botiče a procházkou se dá za několik minut dostat do Hostivařského lesoparku a k přehradě. Nedaleko je také rozlehlý areál Toulcův dvůr s jízdárnou a farmou zvířat.

Dostupná je ale i veškerá občanská vybavenost. V okolí je několik škol a školek včetně mezinárodních, obchody, restaurace i zdravotnická zařízení. Celý projekt navíc leží jen kousek od velkého obchodně-zábavního centra Westfield Chodov a stanice metra C Chodov, odkud je to do centra města pouhá čtvrthodina.

Za zábavou a odpočinkem ale noví majitelé bytů nebudou muset nikam cestovat. „Možnost zajít si na kafe či skleničku budou mít i přímo v areálu, kde vznikne stylová kavárna s venkovním posezením. Bohatý kulturní program pak nabízí třeba nedaleká Chodovská tvrz,“ podotkla Tomášková.

Výhledy Chodovec jsou ideální i pro aktivní odpočinek. Jen pár minut chůze je to ke sportovnímu areálu s velkým plaveckým bazénem, sportovišti a wellness. Poblíž jsou také kurty na tenis nebo squash a v blízkém parku u Chodovské tvrze je nejen dětmi oblíbený discgolf, minigolf nebo venkovní posilovna.

 

Stačí zaplatit 10 % ceny, zbytek až rok po nastěhování

Ceny u tohoto projektu začínají už na 3,5 milionech korun. Central Group všem klientům nabízí nejširší možnosti financování na trhu včetně zvýhodněné hypotéky až na 90 procent kupní ceny. Po uzavření smlouvy na vybraný byt stačí uhradit jen 10 procent ceny a zbytek až rok po dokončení a nastěhování.

Na výběr jsou promyšlené a efektivní dispozice 1+kk až 4+kk. Každý byt má vlastní venkovní prostor, ať už se jedná o balkony, prostorné terasy či stále žádanější předzahrádky. Samozřejmostí je u většiny bytů také podzemní parkovací stání a sklep, které jsou u Central Group vždy už zahrnuté v ceně.

Zdroj: Central Group 

Svítá na lepší časy? V červenci úřady v Praze povolily 760 bytů, nejvíc od začátku roku

06.09.2021

Pražské stavební úřady během července daly razítko letos zatím největšímu počtu bytů. Za prvních sedm měsíců získalo stavební povolení 3 108 nových bytů v bytových domech. To je skoro stejně...

celý článek

Nová bytová výstavba se na předcovidovou úroveň vrátí až za tři roky

03.09.2021

Pokračující nedostatek manuálních pracovníků a současné problémy s dodávkami některých dovážených stavebnin jsou největšími brzdami bytové výstavby v České republice....

celý článek

Hypotéka versus nájem. Češi chtějí bydlet ve vlastním, 80 procent lidí kupuje byt pro sebe nebo rodinu

25.08.2021

Čtyři z pěti Čechů žijí ve vlastním bytě nebo domě, zbylá pětina v nájmu. Vyplývá to z dat Eurostatu, který porovnává situaci v jednotlivých členských státech EU. Zájem...

celý článek

Na Zahradním Městě vznikne moderní obytná lokalita

24.08.2021

Nevyužívaný pozemek na Zahradním Městě mezi ulicemi Želivecká, Ostružinová, Šalvějová a protihlukovým valem lemujícím Jižní spojku se po letech vrátí zpět k životu. Na místě...

celý článek

Čtyři pravidla, která vám ulehčí zařizování nové ložnice

23.08.2021

Prošli jste už všechny vzorové byty v Ikea a prohlédli všechny piny na Pinterestu? O nové ložnici už asi máte představu. Přinášíme pár pravidel, která vám se zařizováním...

celý článek

UBM Development Czechia bilancuje své výsledky za první pololetí 2021

17.08.2021

Developerská společnost UBM Development Czechia zveřejnila své výsledky za první pololetí letošního roku. Firma byla úspěšná ve všech realitních segmentech, v nichž aktuálně na českém trhu...

celý článek