Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Central Group pro velký zájem zařazuje do prodeje nové byty v projektu Výhledy Chodovec

19.04.2021

Více než 70 procent bytů z předchozích etap úspěšného projektu Výhledy Chodovec, který je v nabídce největšího českého rezidenčního stavitele od loňského října, je již prodáno. Central Group proto od 19. dubna v tomto klidném rezidenčním areálu v Praze 10 rozšířil nabídku o šest bytových domů a zájemci tak mají na výběr z 200 nových bytů. Ceny v projektu začínají už na 3,5 milionech korun včetně DPH.

Central Group pro velký zájem zařazuje do prodeje nové byty v projektu Výhledy Chodovec

„Bydlet ve městě, ale přitom v přírodě. To je trend, který u našich klientů v poslední době při výběru bytů pozorujeme. Lidé dnes chtějí u nového bydlení jak rychlou dostupnost do centra, tak i možnost zajít se jednoduše odreagovat do přírody. Tento projekt kombinuje obojí a myslím si, že právě proto je tak žádaný,“ říká výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

V projektu Výhledy Chodovec se za půl roku od uvedení na trh prodaly téměř tři čtvrtiny všech bytů v nabídce. Central Group proto od poloviny dubna v tomto rezidenčním areálu zařazuje do prodeje šest dalších bytových domů a nabízí 200 nových bytů. Tato část metropole je v posledních letech velmi vyhledávaná. Na Prahu 10 podle analýz největšího českého rezidenčního stavitele připadá téměř pětina všech prodaných bytů v Praze od roku 2015.

 

Jedinečná poloha v přírodě

Projekt Výhledy Chodovec je obklopený zelení hned ze tří stran. Navazuje na dále nezastavitelnou oblast u přírodního parku Meandry Botiče a procházkou se dá za několik minut dostat do Hostivařského lesoparku a k přehradě. Nedaleko je také rozlehlý areál Toulcův dvůr s jízdárnou a farmou zvířat.

Dostupná je ale i veškerá občanská vybavenost. V okolí je několik škol a školek včetně mezinárodních, obchody, restaurace i zdravotnická zařízení. Celý projekt navíc leží jen kousek od velkého obchodně-zábavního centra Westfield Chodov a stanice metra C Chodov, odkud je to do centra města pouhá čtvrthodina.

Za zábavou a odpočinkem ale noví majitelé bytů nebudou muset nikam cestovat. „Možnost zajít si na kafe či skleničku budou mít i přímo v areálu, kde vznikne stylová kavárna s venkovním posezením. Bohatý kulturní program pak nabízí třeba nedaleká Chodovská tvrz,“ podotkla Tomášková.

Výhledy Chodovec jsou ideální i pro aktivní odpočinek. Jen pár minut chůze je to ke sportovnímu areálu s velkým plaveckým bazénem, sportovišti a wellness. Poblíž jsou také kurty na tenis nebo squash a v blízkém parku u Chodovské tvrze je nejen dětmi oblíbený discgolf, minigolf nebo venkovní posilovna.

 

Stačí zaplatit 10 % ceny, zbytek až rok po nastěhování

Ceny u tohoto projektu začínají už na 3,5 milionech korun. Central Group všem klientům nabízí nejširší možnosti financování na trhu včetně zvýhodněné hypotéky až na 90 procent kupní ceny. Po uzavření smlouvy na vybraný byt stačí uhradit jen 10 procent ceny a zbytek až rok po dokončení a nastěhování.

Na výběr jsou promyšlené a efektivní dispozice 1+kk až 4+kk. Každý byt má vlastní venkovní prostor, ať už se jedná o balkony, prostorné terasy či stále žádanější předzahrádky. Samozřejmostí je u většiny bytů také podzemní parkovací stání a sklep, které jsou u Central Group vždy už zahrnuté v ceně.

Zdroj: Central Group 

Co je to drenáž a jakou drenážní trubku vybrat?

05.11.2021

Pokud vás na zahradě trápí přebytečná voda v místech, kde byste ji mít nechtěli, a ještě jste neslyšeli o drenáži, pak známe příčinu vašich problémů. V dnešním článku...

celý článek

Vybíráte nová okna? Nezapomeňte i na sítě proti hmyzu

04.11.2021

I zdánlivě jednoduchou věc, jako je okenní otvor, lze dnes realizovat v nepřeberném množství různých variant. Konkrétní provedení řeší určité nedostatky běžných oken a zvyšují tak jejich...

celý článek

V Oaks Prague rostou domy od jmen jako jsou Chapman Taylor Architects, JTP Architects či Meier Partners

22.10.2021

V Nebřenicích, pouhých 20 minut na jih od Prahy, vzniká místo pro nový životní styl, který doposud známe pouze ze zahraničí. Jedná se o projekt Oaks Prague, exkluzivní bydlení se službami concierge, 24/7...

celý článek

YIT dává do prodeje byty z prvních dvou etap projektu Lappi Hloubětín

21.10.2021

V nově odstartovaném pražském projektu Lappi Hloubětín mezi ulicemi Kolbenova, Laponská a Granitova spustila developerská společnost YIT prodej 209 bytových jednotek ve finském stylu. Z toho bude 98 bytů v etapě Kemi a 111 bytů...

celý článek

Karlínský projekt KAY River Lofts získal kolaudační souhlas

19.10.2021

Developerská skupina Horizon oznámila úspěšnou kolaudaci stylového rezidenčního projektu KAY River Lofts. Výstavba unikátní rezidence s 50 exkluzivními byty a 7 komerčními jednotkami byla započata v létě...

celý článek

V rámci akce Zažít město jinak proběhla anketa o zaměření komunitního centra v Nových Chabrech

13.10.2021

V Nových Chabrech se díky aktivitám izraelského developera Star Group buduje už několik etap moderního bydlení. Star Group se ale také aktivně podílí na zlepšování okolí a spokojenosti...

celý článek