Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Central Group pro obrovský zájem zahajuje prodej druhé etapy projektu Výhledy Chodovec

17.11.2020

Výhledy Chodovec v Praze 10, které rezidenční stavitel Central Group před měsícem uvedl na trh, se hned zařadily mezi nejúspěšnější rezidenční projekty. Jen dva týdny od zařazení do nabídky byla rezervována polovina všech bytů z první etapy. Nyní proto Central Group v tomto klidném areálu s nádhernými výhledy na Meandry Botiče a panorama Prahy zahajuje prodej dalších 152 bytů.

„Projekt Výhledy Chodovec jsme dali do nabídky v půlce října. Stejně jako naše předchozí dva projekty, které jsme uvedli na trh na jaře, o něj byl velký zájem, což nás při současných omezeních velmi mile překvapilo. Ukazuje se, že poptávka po bydlení v Praze je stále vysoká, v současné nejisté době, zdá se, ještě větší,“ uvedla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

Ve dvanácti moderních bytových domech, které vytvoří klidný neprůjezdný rezidenční areál, vznikne celkem 476 bytů. První etapa nabízí ve dvou domech celkem 118 bytů, druhá etapa naváže třemi domy s dalšími 152 byty. Celkové investiční náklady projektu dosáhnou 2,5 miliardy korun.

Central Group pro obrovský zájem zahajuje prodej druhé etapy projektu Výhledy Chodovec

Bytové domy jsou zasazeny do svahu a díky jejich terasovitému uspořádání je z mnoha bytů nádherný výhled přes údolí Botiče na Zahradní Město a dále na panorama Prahy. Na výběr jsou promyšlené a efektivní dispozice 1+kk až 4+kk. Každý byt má vlastní sklep a také oblíbený venkovní prostor, ať už se jedná o balkony, prostorné terasy či stále žádanější předzahrádky.

„Samozřejmostí je u většiny bytů také podzemní parkovací stání, které je u nás vždy už zahrnuté v ceně. Byty v horních patrech a některé další vybrané byty mají klimatizaci a předokenní rolety a jsou tak připraveny i na horké letní měsíce,“ uvedla Tomášková.

Ceny začínají už na 3,2 milionech korun a jsou tak výrazně pod celopražským průměrem. Central Group nabízí nejširší možnosti financování na českém trhu. Pro klienty zajišťuje vyřízení hypotéky zcela zdarma, navíc garantuje výhodnou úrokovou sazbu 1,99 % při zaplacení pouze 10 % ceny z vlastních zdrojů.

Unikátní poloha v dále nezastavitelné zeleni

Projekt na pomezí Záběhlic a Chodovce těží hlavně ze své jedinečné polohy u dále nezastavitelné oblasti Trojmezí. Ze tří stran je obklopený zelení a přitom jsou tu na dosah veškeré služby a občanská vybavenost. V okolí je několik škol a školek - včetně mezinárodních, obchody, restaurace i zdravotnická zařízení, přímo v areálu pak vznikne stylová kavárna s venkovním posezením. Celý projekt navíc leží jen kousek od velkého obchodně-zábavního centra Westfield Chodov a stanice metra Chodov.

Široké jsou i možnosti sportovního vyžití a relaxace. Poblíž je sportovní areál Jedenáctka s velkým plaveckým bazénem a wellness, kurty na tenis či squash a v nedalekém parku u Chodovské tvrze oblíbený discgolf, minigolf nebo venkovní posilovna. V Chodovské tvrzi se pravidelně konají výstavy, koncerty a další kulturní akce. Ideální pro relaxaci je blízký přírodní park Hostivař-Záběhlice s Hostivařskou přehradou a koupalištěm nebo rozlehlý areál Toulcův dvůr s jízdárnou a farmou zvířat.

„Ne náhodou Praha 10 patří mezi nejvyhledávanější obvody pro bydlení, dlouhodobě se zde prodává nejvíce bytů. Jak ukazují naše analýzy, téměř pětina všech prodaných bytů v Praze od roku 2015 spadá právě do tohoto obvodu,“ podotkla Tomášková.

Zdroj: Central Group

V projektu vznikne příjemná kavárna s venkovním posezením Zdroj: Central Group

V projektu vznikne příjemná kavárna s venkovním posezením Zdroj: Central Group

První tištěný plovoucí dům Prvok dlouhodobě zakotvil v přístavu pražské čtvrti DOCK

30.12.2020

Prvok, který se v létě stal prvním plovoucím domem vyrobeným na 3D tiskárně, zakotvil minimálně do jara v přístavu administrativní a bytové čtvrti DOCK. Tu vybudovala kolem dvou slepých ramen Vltavy v...

celý článek

Nedaleko Prahy roste luxusní vilová čtvrť Březový háj. Luxent nyní spustil prodej

17.12.2020

Nový rezidenční komplex Březový háj v Předboji, obci vzdálené necelých deset kilometrů od severní hranice Prahy, čítá 19 luxusních nízkoenergetických vil 6+kk s terasami. Výstavba 15...

celý článek

V Invest zkolaudoval první fázi projektu Jinonický dvůr

16.12.2020

Rezidenční developerská společnost V Invest dokončila stavbu první fáze projektu Jinonický dvůr, který je charakteristický spojením staleté historie s moderním bydlením 21. století. V rámci...

celý článek

Geosan Development letos uvedl na trh tři nové projekty. Nálada na rezidenčním trhu zůstává pozitivní

11.12.2020

Geosan Development, tuzemský developer rezidenčních nemovitostí, bilancuje výsledky za letošní rok. I přes pandemii koronaviru zahájil prodeje bytů ve třech pražských projektech: Ville Střížkovská na...

celý článek

V Ďáblicích na severozápadě Prahy začala výstavba zahradní čtvrti Evergreen

03.12.2020

V prostoru bývalého brownfieldu ve starých Ďáblicích byla zahájena výstavba jednoho z největších projektů rodinných domů v Praze za poslední roky, která je doplněna o čtyři viladomy. Projekt...

celý článek

V Modřanském Háji je zkolaudováno dalších 22 domů

02.12.2020

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, oznámil úspěšnou kolaudaci dalších 22 jednotek. Zkolaudované domy patří do druhé části třetí etapy výstavby tohoto komplexu....

celý článek