Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Central Group pro obrovský zájem zahajuje prodej druhé etapy projektu Výhledy Chodovec

17.11.2020

Výhledy Chodovec v Praze 10, které rezidenční stavitel Central Group před měsícem uvedl na trh, se hned zařadily mezi nejúspěšnější rezidenční projekty. Jen dva týdny od zařazení do nabídky byla rezervována polovina všech bytů z první etapy. Nyní proto Central Group v tomto klidném areálu s nádhernými výhledy na Meandry Botiče a panorama Prahy zahajuje prodej dalších 152 bytů.

„Projekt Výhledy Chodovec jsme dali do nabídky v půlce října. Stejně jako naše předchozí dva projekty, které jsme uvedli na trh na jaře, o něj byl velký zájem, což nás při současných omezeních velmi mile překvapilo. Ukazuje se, že poptávka po bydlení v Praze je stále vysoká, v současné nejisté době, zdá se, ještě větší,“ uvedla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

Ve dvanácti moderních bytových domech, které vytvoří klidný neprůjezdný rezidenční areál, vznikne celkem 476 bytů. První etapa nabízí ve dvou domech celkem 118 bytů, druhá etapa naváže třemi domy s dalšími 152 byty. Celkové investiční náklady projektu dosáhnou 2,5 miliardy korun.

Central Group pro obrovský zájem zahajuje prodej druhé etapy projektu Výhledy Chodovec

Bytové domy jsou zasazeny do svahu a díky jejich terasovitému uspořádání je z mnoha bytů nádherný výhled přes údolí Botiče na Zahradní Město a dále na panorama Prahy. Na výběr jsou promyšlené a efektivní dispozice 1+kk až 4+kk. Každý byt má vlastní sklep a také oblíbený venkovní prostor, ať už se jedná o balkony, prostorné terasy či stále žádanější předzahrádky.

„Samozřejmostí je u většiny bytů také podzemní parkovací stání, které je u nás vždy už zahrnuté v ceně. Byty v horních patrech a některé další vybrané byty mají klimatizaci a předokenní rolety a jsou tak připraveny i na horké letní měsíce,“ uvedla Tomášková.

Ceny začínají už na 3,2 milionech korun a jsou tak výrazně pod celopražským průměrem. Central Group nabízí nejširší možnosti financování na českém trhu. Pro klienty zajišťuje vyřízení hypotéky zcela zdarma, navíc garantuje výhodnou úrokovou sazbu 1,99 % při zaplacení pouze 10 % ceny z vlastních zdrojů.

Unikátní poloha v dále nezastavitelné zeleni

Projekt na pomezí Záběhlic a Chodovce těží hlavně ze své jedinečné polohy u dále nezastavitelné oblasti Trojmezí. Ze tří stran je obklopený zelení a přitom jsou tu na dosah veškeré služby a občanská vybavenost. V okolí je několik škol a školek - včetně mezinárodních, obchody, restaurace i zdravotnická zařízení, přímo v areálu pak vznikne stylová kavárna s venkovním posezením. Celý projekt navíc leží jen kousek od velkého obchodně-zábavního centra Westfield Chodov a stanice metra Chodov.

Široké jsou i možnosti sportovního vyžití a relaxace. Poblíž je sportovní areál Jedenáctka s velkým plaveckým bazénem a wellness, kurty na tenis či squash a v nedalekém parku u Chodovské tvrze oblíbený discgolf, minigolf nebo venkovní posilovna. V Chodovské tvrzi se pravidelně konají výstavy, koncerty a další kulturní akce. Ideální pro relaxaci je blízký přírodní park Hostivař-Záběhlice s Hostivařskou přehradou a koupalištěm nebo rozlehlý areál Toulcův dvůr s jízdárnou a farmou zvířat.

„Ne náhodou Praha 10 patří mezi nejvyhledávanější obvody pro bydlení, dlouhodobě se zde prodává nejvíce bytů. Jak ukazují naše analýzy, téměř pětina všech prodaných bytů v Praze od roku 2015 spadá právě do tohoto obvodu,“ podotkla Tomášková.

Zdroj: Central Group

V projektu vznikne příjemná kavárna s venkovním posezením Zdroj: Central Group

V projektu vznikne příjemná kavárna s venkovním posezením Zdroj: Central Group

Svítá na lepší časy? V červenci úřady v Praze povolily 760 bytů, nejvíc od začátku roku

06.09.2021

Pražské stavební úřady během července daly razítko letos zatím největšímu počtu bytů. Za prvních sedm měsíců získalo stavební povolení 3 108 nových bytů v bytových domech. To je skoro stejně...

celý článek

Nová bytová výstavba se na předcovidovou úroveň vrátí až za tři roky

03.09.2021

Pokračující nedostatek manuálních pracovníků a současné problémy s dodávkami některých dovážených stavebnin jsou největšími brzdami bytové výstavby v České republice....

celý článek

Hypotéka versus nájem. Češi chtějí bydlet ve vlastním, 80 procent lidí kupuje byt pro sebe nebo rodinu

25.08.2021

Čtyři z pěti Čechů žijí ve vlastním bytě nebo domě, zbylá pětina v nájmu. Vyplývá to z dat Eurostatu, který porovnává situaci v jednotlivých členských státech EU. Zájem...

celý článek

Na Zahradním Městě vznikne moderní obytná lokalita

24.08.2021

Nevyužívaný pozemek na Zahradním Městě mezi ulicemi Želivecká, Ostružinová, Šalvějová a protihlukovým valem lemujícím Jižní spojku se po letech vrátí zpět k životu. Na místě...

celý článek

Čtyři pravidla, která vám ulehčí zařizování nové ložnice

23.08.2021

Prošli jste už všechny vzorové byty v Ikea a prohlédli všechny piny na Pinterestu? O nové ložnici už asi máte představu. Přinášíme pár pravidel, která vám se zařizováním...

celý článek

UBM Development Czechia bilancuje své výsledky za první pololetí 2021

17.08.2021

Developerská společnost UBM Development Czechia zveřejnila své výsledky za první pololetí letošního roku. Firma byla úspěšná ve všech realitních segmentech, v nichž aktuálně na českém trhu...

celý článek