Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Interiérové trendy 2020: okrová, cihlová a minimalismus vládnou

15.11.2019

Konec roku 2019 se kvapem blíží a už nyní jsou známy nové trendy, které budou vládnout našim domácnostem v roce příštím. Jsou jimi teplé barvy, retro a minimalismus. Co dalšího si pro nás letos designoví návrháři připravili?

Interiérové trendy 2020: okrová, cihlová a minimalismus vládnou

V posledních letech vládne minimalismus. Doby, kdy na každém stolku či poličce musely být vázy, dečky, ubrusy, jsou dávno ty tam a posledních více než 20 let se ubírá na dekoracích. Těch několik, které si ještě můžeme dovolit, by v roce 2020 měly mít cihlovou, pomerančovou či okrovou barvu. Prim tedy hrají teplé barvy v kombinaci se dřevem, které vnese hřejivou atmosféru do každého domova. Jedná se o spojení retra a hřejivého luxusního stylu, kterou mají doplnit jemné vzory.

Tyto barvy můžete využít například u povlaků na polštáře, popřípadě u přehozů nebo závěsů a také koberců, které po letech nabírají druhý dech. Můžete ale jít i opačnou cestou, a zatímco interiér doplníte o tmavě hnědé doplňky, okrová či cihlová zatím ovládne stěny.

Pokud žijete v menším bytě, pak pro vás máme dobrou zprávu. Čím dál tím více se prosazuje trend multifunkčního a praktického nábytku. Skládací stoly, židle, ale i postele ukrývající se v nenápadných skříních budou v roce 2020 obrovským hitem. Televize už dávno nemá být středem obývacího prostoru. Tím je samotné sezení a televize se odklidila do nenápadné dřevěné skříňky, ve které nebude odvádět pozornost od hřejivé atmosféry domova.

Důležitým aspektem je také přirozené nebo teplé světlo. Extrémně studeným tónům žárovek odzvonilo a na scénu přichází přirozenější teplý tón večer a dostatek přírodního světla přes den.

Zdroj: eVisions Advertising

Geosan Development: Věříme v investici do rodiny

29.11.2019

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i období, kdy se lidé scházejí v rodinném kruhu a užívají si vzácných chvil domácí pohody. Rodina je klíčová pro...

celý článek

Skupina T.E úspěšně zkolaudovala projekt Sakura

27.11.2019

Rezidenční projekt Sakura doslova obalený 32 000 kusy nejrůznějších druhů květin, bylin, keřů a stromů byl úspěšně zkolaudován. Do nového domu s celkem 67 byty se již brzy začnou stěhovat první...

celý článek

V krásné a klidné lokalitě u Prahy 6 vyrůstá komfortní bydlení

18.11.2019

Výjimečný bytový komplex s názvem Tuchoměřické zahrady vzniká nedaleko Prahy 6 v obci Tuchoměřice, která je ideální pro klidné rodinné bydlení.

celý článek

Interiérové trendy 2020: okrová, cihlová a minimalismus vládnou

15.11.2019

Konec roku 2019 se kvapem blíží a už nyní jsou známy nové trendy, které budou vládnout našim domácnostem v roce příštím. Jsou jimi teplé barvy, retro a minimalismus. Co dalšího si pro...

celý článek

V Praze 4 vyroste jedinečná budova s moderními byty

11.11.2019

V perspektivní a vyhledávané lokalitě Prahy 4 - Záběhlic vyrůstá bytový dům nesoucí název View Spořilov.

celý článek

Savills zahajuje spolupráci se společností LEXXUS

06.11.2019

Savills ve spolupráci se společností LEXXUS, specializující se na poradenství v segmentu prémiových rezidenčních nemovitostí na území Prahy, rozšiřuje své portfolio služeb. Díky jedinečnému...

celý článek