Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Unicity Plzeň se koncem září představí široké veřejnosti

04.09.2019

PLZEŇ - V pátek 27. září se uskuteční festival organizovaný developerskou společností Daramis – Unicity Fest v Plzni. V Technické ulici ležící v těsném sousedství Západočeské univerzity, ve vnitrobloku projektu Unicity Plzeň, se jeho návštěvníci mohou těšit na hudební vystoupení skupiny Sunflower Carneval a Saxokida, farmářský raut s trhy, sportovní turnaje o ceny, a samozřejmě i na prohlídku vzorových bytů v bytovém areálu, který nabízí jednotky určené k nájemnímu bydlení či koupi do vlastnictví.

Projekt Unicity Plzeň tvoří šest samostatných budov, které plzeňský trh s novými byty obohatí o 542 bytových a nebytových jednotek.

Jedna z etap, část Unicity Living, nabízí více než dvě stovky plně vybavených bytů ve velikostní kategorii 2+1 a 1+kk se širokou škálou doprovodných služeb. K dispozici jsou například prádelny, společenská místnost a místnost pro jógu, wi-fi síť, security služby, úklid nebo odpočinková zóna v udržovaném vnitrobloku s grilem a multifunkčním hřištěm.

Vedle možnosti nájemního bydlení v části Unicity Living byl v rámci třetí fáze zahájen prodej nových bytů. Tato fáze představuje výstavbu tří domů se 102 byty. Zájemci o koupi nového bytu v Plzni-Borech si mohou vybírat z dispozičního řešení 1+kk až 4+kk. 

Unicity Plzeň se koncem září představí široké veřejnosti

Unicity Fest se na pozemku, kde projekt Unicity Plzeň vyrůstá, odehraje v čase od 11 do 18 hodin.

(hrab)

Personálie: Český tým BNP Paribas Real Estate má nového ředitele

18.09.2019

Generálním ředitelem české pobočky poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate se stal Karel Bor, který má za sebou více než dvacet let zkušeností na realitním trhu.

celý článek

Projekt Koru Vinohradská zkolaudován

17.09.2019

PRAHA 10 - Developerská společnost YIT zkolaudovala svůj další pražský rezidenční projekt; sedmipodlažní bytový dům o bezmála šedesáti jednotkách vyrostl na rozhraní Vinohrad a Strašnic a nese...

celý článek

FOR ARCH právě začíná. Stavte se pro nové vydání katalogu KDE CHCI BYDLET

17.09.2019

PRAHA 9 - Právě dnes se v PVA EXPO PRAHA otevřely brány 30. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. A na něm mezi vystavovatli nesmí ani letos chybět vydavatelství DALTEN media se svými tituly.

celý článek

Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech - 14.září Hlinsko, 18. září Praha 5

13.09.2019

HLINSKO - Mezi ulicemi Erbenova a Ležáků v Hlinsku vyrůstá nový bytový dům o 29 jednotkách ve velikostní kategorii 2+kk, 3+kk a 5+kk. Jeho dokončení je plánováno na červen roku 2020; byty jsou budovány do...

celý článek

Developer JRD položil základní kámen projektu Kratochvíle Stochovská

13.09.2019

PRAHA 6 - Stavební práce na svém dalším energeticky pasivním projektu zahájila v druhé polovině srpna poklepáním na základní kámen developerská společnost JRD. Projekt nazvaný...

celý článek

Molo Lipno Resort se již rýsuje. První obyvatele přivítá zhruba za dva roky

12.09.2019

LIPNO - Developerská společnost REALACTIVA a.s. vybrala generálního dodavatele pro stavbu rezidenční části komplexu MOLO Lipno Resort. Stala se jím společnost STRABAG a.s., která převzala staveniště od investora MOLO Lipno Residence...

celý článek