Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Dolní Chabry se pod taktovkou developera Star Group rozrostou o nové rodinné domy

15.08.2019

PRAHA 8 - Dvanáct rodinných domů, respektive šest dvojdomů, developer postaví v rámci další etapy svého projektu Nové Chabry. V rámci něho zde bylo postupně vybudováno 397 bytových jednotek mnoha velikostních kategorií.

Každý dvojdům bude zahrnovat vždy jednu jednotku o dispozici 4+kk a jednu 5+kk - pořizovací cena rodinných domů, jejichž součástí je garáž, se bude pohybovat okolo 15 milionů korun. Prodej bude zahájen letos v září.

„Je to pro nás důležitý milník. Konečně postoupíme dál a budeme moci zájemcům nabídnout nové bydlení. Na rozdíl od většiny konkurence, která se orientuje na stále menší bytové jednotky, se nyní soustředíme na prostorné velkorysé domy a jdeme vstříc požadavkům rodin,“ řekl Tal Grozner, šéf české pobočky Star Group.

Dolní Chabry se pod taktovkou developera Star Group rozrostou o nové rodinné domy

Developerská společnost Star Group zanechala v této části Prahy 8 svoji stopu nejenom výstavbou bytových domů (na fotografii výše), ale v rámci projektu Nové Chabry postavila mateřskou školu pro 72 dětí a malé komerční centrum, zahrnující restauraci, fitness, vinotéku a potraviny. Kromě toho má tento developer za sebou realizaci již více než tisícovky bytů v bytových komplexech Kejřův park I a Kejřův park II v pražském Hloubětíně, v projektech Nad Vltavským údolím v Praze 6 a River Lofts v Praze 7.

(hrab)

Personálie: Český tým BNP Paribas Real Estate má nového ředitele

18.09.2019

Generálním ředitelem české pobočky poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate se stal Karel Bor, který má za sebou více než dvacet let zkušeností na realitním trhu.

celý článek

Projekt Koru Vinohradská zkolaudován

17.09.2019

PRAHA 10 - Developerská společnost YIT zkolaudovala svůj další pražský rezidenční projekt; sedmipodlažní bytový dům o bezmála šedesáti jednotkách vyrostl na rozhraní Vinohrad a Strašnic a nese...

celý článek

FOR ARCH právě začíná. Stavte se pro nové vydání katalogu KDE CHCI BYDLET

17.09.2019

PRAHA 9 - Právě dnes se v PVA EXPO PRAHA otevřely brány 30. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. A na něm mezi vystavovatli nesmí ani letos chybět vydavatelství DALTEN media se svými tituly.

celý článek

Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech - 14.září Hlinsko, 18. září Praha 5

13.09.2019

HLINSKO - Mezi ulicemi Erbenova a Ležáků v Hlinsku vyrůstá nový bytový dům o 29 jednotkách ve velikostní kategorii 2+kk, 3+kk a 5+kk. Jeho dokončení je plánováno na červen roku 2020; byty jsou budovány do...

celý článek

Developer JRD položil základní kámen projektu Kratochvíle Stochovská

13.09.2019

PRAHA 6 - Stavební práce na svém dalším energeticky pasivním projektu zahájila v druhé polovině srpna poklepáním na základní kámen developerská společnost JRD. Projekt nazvaný...

celý článek

Molo Lipno Resort se již rýsuje. První obyvatele přivítá zhruba za dva roky

12.09.2019

LIPNO - Developerská společnost REALACTIVA a.s. vybrala generálního dodavatele pro stavbu rezidenční části komplexu MOLO Lipno Resort. Stala se jím společnost STRABAG a.s., která převzala staveniště od investora MOLO Lipno Residence...

celý článek