Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Projekt Byty Na Vackově vstoupil do další etapy

02.10.2018

PRAHA 3 - Na bytové domy zrealizované v předchozích etapách na území ohraničeném ulicemi Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově navazuje další fáze projektu Byty Na Vackově. Prodej bytů z nové etapy projektu developerské společnosti Metrostav Development byl zahájen letos na podzim. 

Projekt Byty Na Vackově vstoupil do další etapy

Dalších pět novostaveb bude stát podél Malešické ulice a kromě několika nebytových prostor nabídne celkem 342 bytů a ateliérů o dispozicích 1+kk až 5+kk.

Projekt Byty Na Vackově vstoupil do další etapy

Architektonické řešení desáté etapy Bytů Na Vackově vzešlo z pera studia MS Architekti. Projekt tvoří maximálně dvanáctipodlažní budovy, které nevytvářejí jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu vznikají nejenom městské byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí umístěná mezi jednotlivými objekty. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Dokončení prvních tří objektů (A1, A2, A3) s celkem 160 byty je naplánováno na druhé pololetí roku 2020, předání bytů na počátek roku 2021. Výstavba zbývajících dvou objektů (A4, A5) se 182 byty bude dokončena na přelomu let 2020 a 2021 a předána klientům v průběhu roku 2021.

Aalto Cibulka - rok před dokončením

12.12.2018

PRAHA 5 - Do fáze hrubé stavby postoupila výstavba projektu Aalto Cibulka, který v Košířích buduje finská developerská společnost YIT. Rezidenční projekt, vyrůstající na území...

celý článek

Eden Rožnov se již brzy začne zaplňovat obyvateli

07.12.2018

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Již v průběhu února se do svých nových domovů vybudovaných v rámci první etapy projektu Eden Rožnov začnou stěhovat jejich obyvatelé. V rámci této etapy bylo vybudováno pět bytových...

celý článek

T.E vstupuje na brněnský trh s novými byty. A netroškaří ...

29.11.2018

BRNO - Rozsáhlé pozemky v městské části Brno – Starý Lískovec koupila developerská a stavební skupina T.E. Na nich plánuje vybudovat svůj doposud největší polyfunkční projekt, který bude zahrnovat...

celý článek

Festival dřeva a nářadí se představí na únorovém veletrhu STŘECHY PRAHA

29.11.2018

Největší veletrh pro střechy, řemeslo, dřevo a úspory energií STŘECHY PRAHA vstupuje do třetího desetiletí své existence. Jeho již 21. ročník proběhne ve dnech 7. až 9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

celý článek

CRESCON uvádí: Rezidence Písková

22.11.2018

PRAHA 4 - V Pískové ulici v pražských Modřanech začne zanedlouho vyrůstat nový bytový dům nazvaný podle ulice, v níž bude stát - Rezidence Písková. Architektonický návrh projektu, který již...

celý článek

Skanska zahájila prodej bytů v Čertově vršku

21.11.2018

PRAHA 8 - Ve vilové čtvrti na jednom z libeňských kopců vyroste Čertův vršek - nový rezidenční projekt z dílny developerské společnosti Skanska Reality, pod jehož architektonickým návrhem je podepsán ateliér CASUA.

celý článek
Show debug