Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Projekt Byty Na Vackově vstoupil do další etapy

02.10.2018

PRAHA 3 - Na bytové domy zrealizované v předchozích etapách na území ohraničeném ulicemi Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově navazuje další fáze projektu Byty Na Vackově. Prodej bytů z nové etapy projektu developerské společnosti Metrostav Development byl zahájen letos na podzim. 

Projekt Byty Na Vackově vstoupil do další etapy

Dalších pět novostaveb bude stát podél Malešické ulice a kromě několika nebytových prostor nabídne celkem 342 bytů a ateliérů o dispozicích 1+kk až 5+kk.

Projekt Byty Na Vackově vstoupil do další etapy

Architektonické řešení desáté etapy Bytů Na Vackově vzešlo z pera studia MS Architekti. Projekt tvoří maximálně dvanáctipodlažní budovy, které nevytvářejí jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu vznikají nejenom mětské byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí umístěná mezi jednotlivými objekty. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Dokončení prvních tří objektů (A1, A2, A3) s celkem 160 byty je naplánováno na druhé pololetí roku 2020, předání bytů na počátek roku 2021. Výstavba zbývajících dvou objektů (A4, A5) se 182 byty bude dokončena na přelomu let 2020 a 2021 a předána klientům v průběhu roku 2021.

V rámci veletrhu Dřevostavby se v Praze představí nejvyšší dřevostavba na světě

15.10.2018

Od 7. do 10. února se v příštím roce na Výstavišti Praha-Holešovice odehraje již 14. ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY. Ten nabídne nejednom atraktivní exponáty nejlepších firem v oboru, ale i...

celý článek

T.E se objeví na Barrandově

05.10.2018

PRAHA 5 - Nebude se ovšem jednat o variaci na proslulou filmovou postavu, i když Barrandov k této představě svádí, ale o developerskou část skupiny T.E. Ta totiž ve zmíněné části Prahy 5 vybuduje nový rezidenční projekt...

celý článek

Nové bydlení v blízkosti Pavího vrchu

05.10.2018

PRAHA 5 - Dva nové bytové domy začnou na jaře příštího roku vyrůstat na pražském Smíchově v ulici Na Neklance. Developerem komorního bytového projektu o čtyřech nadzemních podlažích je společnost Geosan...

celý článek

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

04.10.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne Den otevřených dveří v projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Jak si zajistit kvalitní spánek? Radu můžete nalézt na podzimním veletrhu FOR INTERIOR. Začíná už ve čtvrtek

02.10.2018

Každý to nejspíš zná z vlastní zkušenosti - když se dobře nevyspíme, necítíme se příjemně, jsme unavení, rozlámaní. Důvodem, proč tomu tak je, může být matrace, která často...

celý článek

Nedaleko stanice metra Českomoravská roste Harfa Design Residence

02.10.2018

PRAHA 9 - Celkem 162 bytových jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk představuje bytový projekt společnosti Central Group, rostoucí v těsném sousedství nákupního centra Galerie Harfa. 

celý článek
Show debug