Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Arcona Capital spouští prodej dalších rodinných domů v projektu Bydlení Úvaly

27.09.2018

ÚVALY U PRAHY - Třetí etapa projektu rostoucího v lokalitě Hostín nabízí dvě desítky rodinných domů s pozemky od 259 do 487 m². Projekt z pera ateliéru Headhand Architekti navazuje na dvě předchozí etapy, v rámci nichž zde bylo vybudováno 68 bytových jednotek. V současné době všechny byty z prvních dvou etap mají své majitele.

Arcona Capital spouští prodej dalších rodinných domů v projektu Bydlení Úvaly

„Na pozemku o výměře 65 hektarů tvoříme plnohodnotnou městskou čtvrť, nikoli další satelit. Stavíme zde živé město se vším, co k tomu patří,“ říká Zbyněk Laube, ředitel developmentu v Arcona Capital, a dodává: „V plánu je vybudovat pestrou škálu rezidenčních nemovitostí vhodně "komunikujících" s okolní zástavbou a krajinou. Kromě objektů určených pro bydlení vzniknou také budovy občanské vybavenosti, jako jsou obchody a služby a další místa pro volnočasové a sportovní aktivity.“ Již dnes stojí v sousedství projektu například OC Billa a na pozemcích, které investor poskytl městu Úvaly, je plánována výstavba nové svazkové základní školy, která bude sloužit nejen Úvalům, ale také obcím, které se na její přípravě aktivně podílejí (Dobročovice, Přišimasy, Zlatá, Sibřina, Květnice).

Arcona Capital spouští prodej dalších rodinných domů v projektu Bydlení Úvaly

"Rodinné domy jsou navrženy ve třech variantách. V nabídce je tak devět řadových domů, dva dvojdomy a devět samostatných domů; vybírat si lze z domů o dispozičním řešení 3+kk a 5+kk, jejichž výměry se pohybují od 103 do 142 metrů čtverečních,“ představuje třetí etapu projektu Michael Odvárko, jednatel společnosti Hostín Development, která za projektem stojí.

Zahájení výstavby třetí etapy je naplánováno na jaro příštího roku, dokončena by měla být v létě roku 2020. Všechny domy budou postaveny v energetické třídě B.

Aalto Cibulka - rok před dokončením

12.12.2018

PRAHA 5 - Do fáze hrubé stavby postoupila výstavba projektu Aalto Cibulka, který v Košířích buduje finská developerská společnost YIT. Rezidenční projekt, vyrůstající na území...

celý článek

Eden Rožnov se již brzy začne zaplňovat obyvateli

07.12.2018

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Již v průběhu února se do svých nových domovů vybudovaných v rámci první etapy projektu Eden Rožnov začnou stěhovat jejich obyvatelé. V rámci této etapy bylo vybudováno pět bytových...

celý článek

T.E vstupuje na brněnský trh s novými byty. A netroškaří ...

29.11.2018

BRNO - Rozsáhlé pozemky v městské části Brno – Starý Lískovec koupila developerská a stavební skupina T.E. Na nich plánuje vybudovat svůj doposud největší polyfunkční projekt, který bude zahrnovat...

celý článek

Festival dřeva a nářadí se představí na únorovém veletrhu STŘECHY PRAHA

29.11.2018

Největší veletrh pro střechy, řemeslo, dřevo a úspory energií STŘECHY PRAHA vstupuje do třetího desetiletí své existence. Jeho již 21. ročník proběhne ve dnech 7. až 9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

celý článek

CRESCON uvádí: Rezidence Písková

22.11.2018

PRAHA 4 - V Pískové ulici v pražských Modřanech začne zanedlouho vyrůstat nový bytový dům nazvaný podle ulice, v níž bude stát - Rezidence Písková. Architektonický návrh projektu, který již...

celý článek

Skanska zahájila prodej bytů v Čertově vršku

21.11.2018

PRAHA 8 - Ve vilové čtvrti na jednom z libeňských kopců vyroste Čertův vršek - nový rezidenční projekt z dílny developerské společnosti Skanska Reality, pod jehož architektonickým návrhem je podepsán ateliér CASUA.

celý článek
Show debug