Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Arcona Capital spouští prodej dalších rodinných domů v projektu Bydlení Úvaly

27.09.2018

ÚVALY U PRAHY - Třetí etapa projektu rostoucího v lokalitě Hostín nabízí dvě desítky rodinných domů s pozemky od 259 do 487 m². Projekt z pera ateliéru Headhand Architekti navazuje na dvě předchozí etapy, v rámci nichž zde bylo vybudováno 68 bytových jednotek. V současné době všechny byty z prvních dvou etap mají své majitele.

Arcona Capital spouští prodej dalších rodinných domů v projektu Bydlení Úvaly

„Na pozemku o výměře 65 hektarů tvoříme plnohodnotnou městskou čtvrť, nikoli další satelit. Stavíme zde živé město se vším, co k tomu patří,“ říká Zbyněk Laube, ředitel developmentu v Arcona Capital, a dodává: „V plánu je vybudovat pestrou škálu rezidenčních nemovitostí vhodně "komunikujících" s okolní zástavbou a krajinou. Kromě objektů určených pro bydlení vzniknou také budovy občanské vybavenosti, jako jsou obchody a služby a další místa pro volnočasové a sportovní aktivity.“ Již dnes stojí v sousedství projektu například OC Billa a na pozemcích, které investor poskytl městu Úvaly, je plánována výstavba nové svazkové základní školy, která bude sloužit nejen Úvalům, ale také obcím, které se na její přípravě aktivně podílejí (Dobročovice, Přišimasy, Zlatá, Sibřina, Květnice).

Arcona Capital spouští prodej dalších rodinných domů v projektu Bydlení Úvaly

"Rodinné domy jsou navrženy ve třech variantách. V nabídce je tak devět řadových domů, dva dvojdomy a devět samostatných domů; vybírat si lze z domů o dispozičním řešení 3+kk a 5+kk, jejichž výměry se pohybují od 103 do 142 metrů čtverečních,“ představuje třetí etapu projektu Michael Odvárko, jednatel společnosti Hostín Development, která za projektem stojí.

Zahájení výstavby třetí etapy je naplánováno na jaro příštího roku, dokončena by měla být v létě roku 2020. Všechny domy budou postaveny v energetické třídě B.

V rámci veletrhu Dřevostavby se v Praze představí nejvyšší dřevostavba na světě

15.10.2018

Od 7. do 10. února se v příštím roce na Výstavišti Praha-Holešovice odehraje již 14. ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY. Ten nabídne nejednom atraktivní exponáty nejlepších firem v oboru, ale i...

celý článek

T.E se objeví na Barrandově

05.10.2018

PRAHA 5 - Nebude se ovšem jednat o variaci na proslulou filmovou postavu, i když Barrandov k této představě svádí, ale o developerskou část skupiny T.E. Ta totiž ve zmíněné části Prahy 5 vybuduje nový rezidenční projekt...

celý článek

Nové bydlení v blízkosti Pavího vrchu

05.10.2018

PRAHA 5 - Dva nové bytové domy začnou na jaře příštího roku vyrůstat na pražském Smíchově v ulici Na Neklance. Developerem komorního bytového projektu o čtyřech nadzemních podlažích je společnost Geosan...

celý článek

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

04.10.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne Den otevřených dveří v projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Jak si zajistit kvalitní spánek? Radu můžete nalézt na podzimním veletrhu FOR INTERIOR. Začíná už ve čtvrtek

02.10.2018

Každý to nejspíš zná z vlastní zkušenosti - když se dobře nevyspíme, necítíme se příjemně, jsme unavení, rozlámaní. Důvodem, proč tomu tak je, může být matrace, která často...

celý článek

Nedaleko stanice metra Českomoravská roste Harfa Design Residence

02.10.2018

PRAHA 9 - Celkem 162 bytových jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk představuje bytový projekt společnosti Central Group, rostoucí v těsném sousedství nákupního centra Galerie Harfa. 

celý článek
Show debug