Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Na projektu Milhouse zavlála glajcha

27.03.2018

BRNO - Na přelomu února a března byla na rohu Mlýnské a Masné ulice dokončena hrubá stavba projektu Milhouse, který zde buduje developerská společnost T.E Development. 

Na projektu Milhouse zavlála glajchaNa projektu Milhouse zavlála glajcha

Developer si dal spolu s architekty projektu - ateliérem Chybik+Kristof Architects & Urban Designers - za cíl vybudovat v blízkosti centra krajské metropole atraktivní nadčasové bydlení situované do čtyř podlaží, která leží nad komerčním parterem.

„Milhouse je prozatím naším jediným mimopražským projektem. Je umně zasazen do stávající městské zástavby a zároveň svým budoucím obyvatelům přinese řadu výhod a užitečných řešení – ať už se jedná o dostatek denního světla či moderní technologie optimalizující energetickou náročnost budovy,“ říká Martin Hubinger, partner skupiny T.E, a dodává: „V současné době pokračujeme pracemi právě na vnitřních technologiích a rozvodech vody a elektřiny. Projekt tak běží podle plánu a bude kompletně dokončen a zkolaudován letos v srpnu.“

V projektu Milhouse si lze vybírat z celkem 14 bytů 1+kk až 4+kk, a to včetně atypických loftů. Zhruba k polovině jednotek náleží balkony či terasy, které jsou orientované na jih a vnášejí tak do bytů maximum slunce a světla. Střešní terasy u mezonetových bytů pak poskytují výhled do všech světových stran.

Na projektu Milhouse zavlála glajcha

Lokalita, v níž Milhouse vyrůstá, je velmi dobře dostupná prostředky městské hromadné dopravy. Obyvatele domu bude dělit pouze několik minut chůze od obchodního centra Vaňkovka nebo supermarketů, prostor pro relaxaci nabídne cyklostezka Rennenská - Kšírova, vedoucí podél řeky Svitavy, nedaleký park Sady Osvobození nebo park Lužánky. V docházkové vzdálenosti se nacházejí i kluby, divadla či muzea.

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

24.09.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne v čase od 14 do 16 hodin Den otevřených dveří v  projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Trigema zkolaudovala svůj první regionální projekt

21.09.2018

PLZEŇ - Do nového bytového domu, který vyrostl v Kollárově ulici, se tak budou moci brzy začít stěhovat jeho první obyvatelé. Z celkového počtu 82 bytů v současné době zbývá na prodej posledních 14...

celý článek

Hurá dovnitř? Aneb jiný pohled na architekturu kolem nás

18.09.2018

Již příští týden proběhne celorepublikový festival DEN ARCHITEKTURY. Mezi 28. zářím a 4. říjnem nabídne široké veřejnosti nový pohled na architekturu kolem nás. V rámci akce Hurá...

celý článek

Na Černém Mostě roste Zelená Strana

12.09.2018

PRAHA 9 - Nejedná se však o enviromentálně zaměřenou politickou stranu, ale rezidenční projekt. Jeho přesný název je GREENSIDE a na pozemku podél Bryksovy ulice ho od poloviny letošního září buduje CANABA.

celý článek

Zářijové Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech

12.09.2018

BRNO + PRAŽSKÝ HLOUBĚTÍN, HOLEŠOVICE A STODŮLKY. Na těchto místech chystají developeři na letošní září Dny otevřených dveří ve svých rezidenčních projektech.  

celý článek

Podzimní nabídka společnosti Central Group přináší rozmanité bydlení napříč Prahou

11.09.2018

PRAHA - Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, Pitkovické zahrady v Pitkovicích a Jižní výhledy ve Stodůlkách. To jsou názvy projektů, jejichž další etapy byly počátkem září dány do prodeje...

celý článek
Show debug