Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Developer CENTRAL GROUP spustil prodej bytů Nad Prokopským údolím

03.03.2018

PRAHA 5 - V pražských Stodůlkách vyroste do března příštího roku nový bytový projekt, pod nímž je podepsána developerská společnost CENTRAL GROUP. Nese název Nad Prokopským údolím a nabízí celkem šedesát bytů.

Developer CENTRAL GROUP spustil prodej bytů Nad Prokopským údolím

Vybírat si lze jak z větších rodinných bytů 3+kk a 4+kk, tak z jednotek o dispozicích 1+kk a 2+kk, které jsou vhodné nejenom na investici, ale i jednotlivce či mladé páry. 

Výstavba projektu, který bude stát na pozemku mezi Klausovou a Janského ulicí, již probíhá. V  sousedství se nachází kompletní občanská vybavenost - mateřské i základní školy, hřiště, obchody, poliklinika, pošta i pestrá nabídka restaurací. Od stanice metra Lužiny budou obyvatele nového bytového domu dělit dvě zastávky autobusu MHD.

Plzeňský Sylván se rozrůstá o další bytové domy

19.03.2018

PLZEŇ - Tři novostavby s více než 150 byty vyrůstají postupně ve třech etapách pod taktovkou developerské společnosti BC Real v lokalitě Sylván. Všechny tři domy jsou v současné době již ve výstavbě.

celý článek

Projekt Sámova 12 nabízí stylové bydlení na rozhraní Vršovic a Vinohrad

19.03.2018

PRAHA 2/10 - Projekt pojmenovaný podle ulice, na jejímž rohu bude stát, představila v těchto dnech realitní kancelář Lexxus Norton. V novostavbě, situované v sousedství Havlíčkových sadů na pomezí...

celý článek

V sousedství Riegrových sadů vyrůstá Rezidence Churchill

16.03.2018

PRAHA 2 - Koncem příštího roku bude v Italské ulici na pražských Vinohradech dokončena výstavba Rezidence Churchill.

celý článek

Seznamte se s návrhy na novou lávku mezi Karlínem a Holešovicemi

16.03.2018

PRAHA 8 - Všech 48 odevzdaných návrhů se představuje na výstavě uspořádané Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) ve zbrusu nově otevřené kavárně v areálu Kasáren Karlín....

celý článek

Ve svahu nad řekou Radbuzou roste bytový dům Papírnická

15.03.2018

PLZEŇ - Na klidném místě nad řekou, zhruba kilometr od náměstí Republiky, vzniká rezidenční projekt, který rozšířil nabídku nového bydlení v Plzni-Slovanech o 133 bytů. 

celý článek

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot

09.03.2018

PRAHA 9 - Více než 150 nových bytů v rezidenčním projektu Bleriot vybuduje v pražských Kbelích skupina T.E. Dokončení výstavby projektu, jehož součástí bude i velký soukromý park či dětské...

celý článek
Show debug