Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

FINEP chystá na Barrandově výstavbu nové městské čtvrti

01.03.2018

PRAHA 5 - Výstavbu nové městské čtvrti o stovkách bytových jednotek připravuje podél ulice Huga Haase na pražském Barrandově česká developerská společnost FINEP. Prodej bytů z prvních dvou domů, které představují úvodní etapu projektu, byl zahájen v těchto dnech.

Dva bytové domy - Kaskády Barrandov VI a Kaskády Barrandov VII - nabízejí  celkem 151 bytů, z nich 66 je určeno do osobního vlastnictví (vizualizace domu vlevo) a 85 do družstevního vlastnictví (vizualizace vpravo). K dispozici jsou zde byty ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk,kdy každý byt disponuje balkonem, lodžií či terasou. U obou objektů je samozřejmostí dostatek parkovacích stání a stejně tak i sklepních komor. 

FINEP chystá na Barrandově výstavbu nové městské čtvrtiFINEP chystá na Barrandově výstavbu nové městské čtvrti

„Naším plánem je vybudovat zde nejenom moderní bytové domy, ale také parky, odpočinkové zóny a nové barrandovské náměstí, které by mělo plnit funkci přirozeného společenského centra této lokality,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel FINEP HOLDING.

Dokončení šesté etapy projektu Kaskády Barrandov je plánováno na léto roku 2020.

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

24.09.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne v čase od 14 do 16 hodin Den otevřených dveří v  projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Trigema zkolaudovala svůj první regionální projekt

21.09.2018

PLZEŇ - Do nového bytového domu, který vyrostl v Kollárově ulici, se tak budou moci brzy začít stěhovat jeho první obyvatelé. Z celkového počtu 82 bytů v současné době zbývá na prodej posledních 14...

celý článek

Hurá dovnitř? Aneb jiný pohled na architekturu kolem nás

18.09.2018

Již příští týden proběhne celorepublikový festival DEN ARCHITEKTURY. Mezi 28. zářím a 4. říjnem nabídne široké veřejnosti nový pohled na architekturu kolem nás. V rámci akce Hurá...

celý článek

Na Černém Mostě roste Zelená Strana

12.09.2018

PRAHA 9 - Nejedná se však o enviromentálně zaměřenou politickou stranu, ale rezidenční projekt. Jeho přesný název je GREENSIDE a na pozemku podél Bryksovy ulice ho od poloviny letošního září buduje CANABA.

celý článek

Zářijové Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech

12.09.2018

BRNO + PRAŽSKÝ HLOUBĚTÍN, HOLEŠOVICE A STODŮLKY. Na těchto místech chystají developeři na letošní září Dny otevřených dveří ve svých rezidenčních projektech.  

celý článek

Podzimní nabídka společnosti Central Group přináší rozmanité bydlení napříč Prahou

11.09.2018

PRAHA - Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, Pitkovické zahrady v Pitkovicích a Jižní výhledy ve Stodůlkách. To jsou názvy projektů, jejichž další etapy byly počátkem září dány do prodeje...

celý článek
Show debug