Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Element Letňany nabízí nové byty v pražských Letňanech

30.11.2017

PRAHA 9 - O více než stovku nových bytů se díky společnosti Geosan Development rozšířila nabídka nového bydlení v pražských Letňanech. V Tupolevově ulici začne totiž již v lednu příštího roku vyrůstat projekt nazvaný Element Letňany; prodej bytů byl odstartován v těchto dnech.

„Většinu nabídky projektu Element Letňany tvoří menší byty ve velikostní kategorii 2+kk, o které je v poslední době mezi investory největší zájem. Následují startovací jednopokojové byty s kuchyňským koutem a bytové jednotky 3+kk,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development. „Nicméně v případě zájmu klienta o větší dispoziční řešení bytu není problém spojit dvě jednotky do jedné a vytvořit byt až se šesti obytnými místnostmi,“ dodává Lada Kuncová.

Vybrané byty jsou vybaveny rekuperační jednotkou, která zajišťuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu do interiérů. Každý byt disponuje praktickou komorou a klienti mají možnost přikoupení parkovacího stání a sklepa.

Element Letňany nabízí nové byty v pražských Letňanech

Termín dokončení výstavby projektu, v jehož blízkosti se nachází Obchodní centrum Letňany nabízející množství obchodů i sportovišť, je stanoven na prosinec roku 2019.

Z Pražských stavebních předpisů zmizí norma na proslunění bytů

18.07.2018

PRAHA - „Požadavek na oslunění bránil často rozumné míře a intenzitě zástavby městského charakteru; oslunění nelze zaměňovat za osvětlení, což je standard, který brání tvorbě nějakých...

celý článek

T.E promění část brownfieldu na Jarově v polyfunkční areál

17.07.2018

PRAHA 3 - Jeden z pozemků, který se nachází na rozlehlém území starého stavebního dvora u křižovatky Jarov, zakoupila společnost T.E Development. Na jeho místě plánuje vybudovat moderní areál s byty,...

celý článek

Letní Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech

13.07.2018

PRAHA 5 - Na prohlídku nového bydlení či komerčních prostor z produkce developerské společnosti SATPO můžete zajít koncem července, respektive počátkem srpna. Na vaši návštěvu budou připraveny dokončené...

celý článek

Rezidence White Garden směřuje ke kolaudaci

12.07.2018

PRAHA 5 - Posledních sedm bytových jednotek zbývá na prodej v Rezidenci White Garden, bytovém projektu, který je tvořen dvěma objekty - zrekonstruovanou secesní budovou a novostavbou.

celý článek

Nové bydlení v Liberci nabízí komorní viladům v sousedství nového volnočasového parku

11.07.2018

LIBEREC - U parku. Takto výstižně se jmenuje rezidenční projekt o dvanácti bytových jednotkách, který na počátku letošního léta rozšířil nabídku nového bydlení v městě pod...

celý článek

Personálie: Skupina T.E obsadila vedoucí pozice týmu obchodu a developmentu

10.07.2018

Na pozici vedoucího pro development přijala Jiřího Hovorku, novým vedoucím obchodního oddělení se stal Marek Makový. Oba zužitkují své dlouholeté zkušenosti z oblasti realit a bytové výstavby.  

celý článek
Show debug