Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Element Letňany nabízí nové byty v pražských Letňanech

30.11.2017

PRAHA 9 - O více než stovku nových bytů se díky společnosti Geosan Development rozšířila nabídka nového bydlení v pražských Letňanech. V Tupolevově ulici začne totiž již v lednu příštího roku vyrůstat projekt nazvaný Element Letňany; prodej bytů byl odstartován v těchto dnech.

„Většinu nabídky projektu Element Letňany tvoří menší byty ve velikostní kategorii 2+kk, o které je v poslední době mezi investory největší zájem. Následují startovací jednopokojové byty s kuchyňským koutem a bytové jednotky 3+kk,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development. „Nicméně v případě zájmu klienta o větší dispoziční řešení bytu není problém spojit dvě jednotky do jedné a vytvořit byt až se šesti obytnými místnostmi,“ dodává Lada Kuncová.

Vybrané byty jsou vybaveny rekuperační jednotkou, která zajišťuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu do interiérů. Každý byt disponuje praktickou komorou a klienti mají možnost přikoupení parkovacího stání a sklepa.

Element Letňany nabízí nové byty v pražských Letňanech

Termín dokončení výstavby projektu, v jehož blízkosti se nachází Obchodní centrum Letňany nabízející množství obchodů i sportovišť, je stanoven na prosinec roku 2019.

V rámci veletrhu Dřevostavby se v Praze představí nejvyšší dřevostavba na světě

15.10.2018

Od 7. do 10. února se v příštím roce na Výstavišti Praha-Holešovice odehraje již 14. ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY. Ten nabídne nejednom atraktivní exponáty nejlepších firem v oboru, ale i...

celý článek

T.E se objeví na Barrandově

05.10.2018

PRAHA 5 - Nebude se ovšem jednat o variaci na proslulou filmovou postavu, i když Barrandov k této představě svádí, ale o developerskou část skupiny T.E. Ta totiž ve zmíněné části Prahy 5 vybuduje nový rezidenční projekt...

celý článek

Nové bydlení v blízkosti Pavího vrchu

05.10.2018

PRAHA 5 - Dva nové bytové domy začnou na jaře příštího roku vyrůstat na pražském Smíchově v ulici Na Neklance. Developerem komorního bytového projektu o čtyřech nadzemních podlažích je společnost Geosan...

celý článek

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

04.10.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne Den otevřených dveří v projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Jak si zajistit kvalitní spánek? Radu můžete nalézt na podzimním veletrhu FOR INTERIOR. Začíná už ve čtvrtek

02.10.2018

Každý to nejspíš zná z vlastní zkušenosti - když se dobře nevyspíme, necítíme se příjemně, jsme unavení, rozlámaní. Důvodem, proč tomu tak je, může být matrace, která často...

celý článek

Nedaleko stanice metra Českomoravská roste Harfa Design Residence

02.10.2018

PRAHA 9 - Celkem 162 bytových jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk představuje bytový projekt společnosti Central Group, rostoucí v těsném sousedství nákupního centra Galerie Harfa. 

celý článek
Show debug