Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Element Letňany nabízí nové byty v pražských Letňanech

30.11.2017

PRAHA 9 - O více než stovku nových bytů se díky společnosti Geosan Development rozšířila nabídka nového bydlení v pražských Letňanech. V Tupolevově ulici začne totiž již v lednu příštího roku vyrůstat projekt nazvaný Element Letňany; prodej bytů byl odstartován v těchto dnech.

„Většinu nabídky projektu Element Letňany tvoří menší byty ve velikostní kategorii 2+kk, o které je v poslední době mezi investory největší zájem. Následují startovací jednopokojové byty s kuchyňským koutem a bytové jednotky 3+kk,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development. „Nicméně v případě zájmu klienta o větší dispoziční řešení bytu není problém spojit dvě jednotky do jedné a vytvořit byt až se šesti obytnými místnostmi,“ dodává Lada Kuncová.

Vybrané byty jsou vybaveny rekuperační jednotkou, která zajišťuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu do interiérů. Každý byt disponuje praktickou komorou a klienti mají možnost přikoupení parkovacího stání a sklepa.

Element Letňany nabízí nové byty v pražských Letňanech

Termín dokončení výstavby projektu, v jehož blízkosti se nachází Obchodní centrum Letňany nabízející množství obchodů i sportovišť, je stanoven na prosinec roku 2019.

Plzeňský Sylván se rozrůstá o další bytové domy

19.03.2018

PLZEŇ - Tři novostavby s více než 150 byty vyrůstají postupně ve třech etapách pod taktovkou developerské společnosti BC Real v lokalitě Sylván. Všechny tři domy jsou v současné době již ve výstavbě.

celý článek

Projekt Sámova 12 nabízí stylové bydlení na rozhraní Vršovic a Vinohrad

19.03.2018

PRAHA 2/10 - Projekt pojmenovaný podle ulice, na jejímž rohu bude stát, představila v těchto dnech realitní kancelář Lexxus Norton. V novostavbě, situované v sousedství Havlíčkových sadů na pomezí...

celý článek

V sousedství Riegrových sadů vyrůstá Rezidence Churchill

16.03.2018

PRAHA 2 - Koncem příštího roku bude v Italské ulici na pražských Vinohradech dokončena výstavba Rezidence Churchill.

celý článek

Seznamte se s návrhy na novou lávku mezi Karlínem a Holešovicemi

16.03.2018

PRAHA 8 - Všech 48 odevzdaných návrhů se představuje na výstavě uspořádané Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) ve zbrusu nově otevřené kavárně v areálu Kasáren Karlín....

celý článek

Ve svahu nad řekou Radbuzou roste bytový dům Papírnická

15.03.2018

PLZEŇ - Na klidném místě nad řekou, zhruba kilometr od náměstí Republiky, vzniká rezidenční projekt, který rozšířil nabídku nového bydlení v Plzni-Slovanech o 133 bytů. 

celý článek

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot

09.03.2018

PRAHA 9 - Více než 150 nových bytů v rezidenčním projektu Bleriot vybuduje v pražských Kbelích skupina T.E. Dokončení výstavby projektu, jehož součástí bude i velký soukromý park či dětské...

celý článek
Show debug