Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Výstavba Velké Brány pokračuje třetí etapou

13.11.2017

HOROMĚŘICE - Na Dni otevřených dveří představila developerská společnost Horizon Holding nový zařízený vzorový byt o dispozici 3+kk, který má být inspirací pro budoucí obyvatele projektu Velká Brána. 

Vybavení vzorového bytu společnost Horizon Holding svěřila Ing. arch. Tereze Janků, která se zaměřila nejenon na design, ale především na funkci bytové jednotky. „Bytový komplex Velká Brána se nachází mimo ruch velkoměsta. Proto jsem od začátku chtěla, aby byt působil lehce, vzdušně, uvolněně a hlavně útulně, tak trochu ve smyslu současného fenoménu „Hygge“, který pochází z Dánska. Barevně jsem interiér ladila do světlých tónů. Lokálně jsem použila také černo-bílé geometrické vzory - ať již na šestiúhelníkové mozaice v kuchyni, která pochází z Holandska, na polštářcích na sedačce, nebo na tapetě či koberci v dětském pokoji. Celek tak působí, i podle reakcí návštěvníků, harmonicky a elegantně,“ říká autorka k návrhu vzorového bytu.

Výstavba Velké Brány pokračuje třetí etapou

Projekt Velká Brána, jehož výstavba nyní pokračuje třetí - závěrečnou etapou, se nachází v severní části Horoměřic a počítá s realizací celkem 195 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech v rozmezí od 35 do 95 m². Byty v přízemí disponují předzahrádkou a ostatní byty nabízejí možnost relaxace na prostorných balkonech či terase.

V rámci první a druhé etapy realizuje Horizon Holding celkem 122 bytů, ve třetí etapě počítá s výstavbou celkem 73 bytů. „V prvních dvou etapách je prodáno více než sedmdesát procent bytů a prodej v rámci poslední třetí etapy bude spuštěn v nejbližších měsících. Projekt Velká Brána, který nabízí bydlení v zelené lokalitě s možností aktivního odpočinku, navazuje na naše projekty, jako je Rezidence Vltava v Karlíně či Rezidence Modřanka, které představují uživatelsky příjemné, funkční a moderní rezidenční bydlení na území hlavního města. Vážíme si spolupráce s architektkou Terezou Janků, která nám pomohla přenést naše vize do reality. Její vzorový byt považuji za velmi zdařilý a mám radost z úspěchu, který zaznamenal u našich klientů,“ říká Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon Holding.

Výstavba Velké Brány pokračuje třetí etapou

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

24.09.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne v čase od 14 do 16 hodin Den otevřených dveří v  projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Trigema zkolaudovala svůj první regionální projekt

21.09.2018

PLZEŇ - Do nového bytového domu, který vyrostl v Kollárově ulici, se tak budou moci brzy začít stěhovat jeho první obyvatelé. Z celkového počtu 82 bytů v současné době zbývá na prodej posledních 14...

celý článek

Hurá dovnitř? Aneb jiný pohled na architekturu kolem nás

18.09.2018

Již příští týden proběhne celorepublikový festival DEN ARCHITEKTURY. Mezi 28. zářím a 4. říjnem nabídne široké veřejnosti nový pohled na architekturu kolem nás. V rámci akce Hurá...

celý článek

Na Černém Mostě roste Zelená Strana

12.09.2018

PRAHA 9 - Nejedná se však o enviromentálně zaměřenou politickou stranu, ale rezidenční projekt. Jeho přesný název je GREENSIDE a na pozemku podél Bryksovy ulice ho od poloviny letošního září buduje CANABA.

celý článek

Zářijové Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech

12.09.2018

BRNO + PRAŽSKÝ HLOUBĚTÍN, HOLEŠOVICE A STODŮLKY. Na těchto místech chystají developeři na letošní září Dny otevřených dveří ve svých rezidenčních projektech.  

celý článek

Podzimní nabídka společnosti Central Group přináší rozmanité bydlení napříč Prahou

11.09.2018

PRAHA - Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, Pitkovické zahrady v Pitkovicích a Jižní výhledy ve Stodůlkách. To jsou názvy projektů, jejichž další etapy byly počátkem září dány do prodeje...

celý článek
Show debug