Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Benešov se rozrůstá o druhou etapu bydlení Pod Karlovem

13.09.2017 Benešov se rozrůstá o druhou etapu bydlení Pod Karlovem

BENEŠOV - Jen pár minut chůze od centra Benešova, v klidné ulici K Pazderně v lokalitě Pod Karlovem, vyrůstá od léta letošního roku druhá etapa projektu nazvaného jednoduše podle místa, v níž stojí: Pod Karlovem. První etapa, čítající pouhých šestnáct bytů 1+kk až 4+k, byla dokončena v roce 2011 a je zcela vyprodána.

Druhý bytový dům, který nabídku nového bydlení v Benešově rozšířil o 27 jednotek o dispozicích  1+kk, 1(2)+kk, 2+kk a 3+kk s výměrami od 29 do 88 metrů čtverečních, bude dokončen v závěru roku 2018. Součástí většiny bytů jsou balkony, lodžie či terasy, ze kterých se obyvatelům naskytne příjemný výhled do okolí. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Orientace celého domu a pobytových místností jednotlivých bytů je směrována převážně na jih, čímž je zajištěno příjemné prostředí s dostatkem světla a slunečního svitu.

Standardní vybavení bytových jednotek a částečně i dispoziční členění lze pozměnit dle konkrétních požadavků kupujícího během realizace stavby.

Benešov, ležící 40 kilometrů jihovýchodně od Prahy, patří díky atraktivní poloze v příjemné krajině mezi Sázavou a Vltavou a sousedství zámku Konopiště k oblíbeným výletním lokalitám. Zásluhou dobré dopravní dostupnosti hlavního města vlakem, autem či autobusem PID je i vyhledávaným místem pro bydlení.

Plzeňský Sylván se rozrůstá o další bytové domy

19.03.2018

PLZEŇ - Tři novostavby s více než 150 byty vyrůstají postupně ve třech etapách pod taktovkou developerské společnosti BC Real v lokalitě Sylván. Všechny tři domy jsou v současné době již ve výstavbě.

celý článek

Projekt Sámova 12 nabízí stylové bydlení na rozhraní Vršovic a Vinohrad

19.03.2018

PRAHA 2/10 - Projekt pojmenovaný podle ulice, na jejímž rohu bude stát, představila v těchto dnech realitní kancelář Lexxus Norton. V novostavbě, situované v sousedství Havlíčkových sadů na pomezí...

celý článek

V sousedství Riegrových sadů vyrůstá Rezidence Churchill

16.03.2018

PRAHA 2 - Koncem příštího roku bude v Italské ulici na pražských Vinohradech dokončena výstavba Rezidence Churchill.

celý článek

Seznamte se s návrhy na novou lávku mezi Karlínem a Holešovicemi

16.03.2018

PRAHA 8 - Všech 48 odevzdaných návrhů se představuje na výstavě uspořádané Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) ve zbrusu nově otevřené kavárně v areálu Kasáren Karlín....

celý článek

Ve svahu nad řekou Radbuzou roste bytový dům Papírnická

15.03.2018

PLZEŇ - Na klidném místě nad řekou, zhruba kilometr od náměstí Republiky, vzniká rezidenční projekt, který rozšířil nabídku nového bydlení v Plzni-Slovanech o 133 bytů. 

celý článek

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot

09.03.2018

PRAHA 9 - Více než 150 nových bytů v rezidenčním projektu Bleriot vybuduje v pražských Kbelích skupina T.E. Dokončení výstavby projektu, jehož součástí bude i velký soukromý park či dětské...

celý článek
Show debug