Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Projekt Krejcárek získal stavební povolení

12.09.2017

PRAHA 3/PRAHA 9 - Celkem 248 malometrážních bytů určených především pro mladé vybuduje v lokalitě Na Krejcárku  developerská společnost EDEFICE Krejcárek. Projekt, který tvoří pětice domů vyrůstajících na rozhraní pražského Žižkova a Vysočan, získal letos v srpnu stavební povolení.

„Stavba byla zahájena okamžitě po získání stavebního povolení. V současnosti na pozemku podél Novovysočanské ulice probíhají přípravné práce, základní kámen projektu Krejcárek bude podle plánu položen během října,“ říká  Karel Slavíček, jednatel společnosti EDEFICE Krejcárek, a dodává, že celý projekt by měl být hotový v polovině roku 2019.

Projekt Krejcárek získal stavební povolení

Byty o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk začala společnost EDEFICE Krejcárek nabízet již v loňském září. "V prodeji máme momentálně pouze polovinu bytů, postupně ale budeme uvolňovat další jednotky. O byty byl opravdu velký zájem, a to zejména mezi mladými lidmi, jimž je projekt primárně určen. Naším cílem je totiž vytvořit trendy místo pro určitou komunitu, která zde bude nejen bydlet, ale i žít – potkávat se se zajímavými lidmi, trávit zde volný čas, pracovat, tvořit i relaxovat a věnovat se svým koníčkům,“ vysvětluje koncept nového bytového projektu Karel Slavíček a upozorňuje, že požadavkům mladých lidí na kvalitní bydlení odpovídá i okolí stavby. V docházkové vzdálenosti leží sportovní areál Pražačka s bazénem, hřištěm na fotbal a zázemím pro další míčové sporty, ale i dráhy na atletiku. Přímo kolem projektu prochází in-line stezka a cyklostezka, po které se dá pohodlně dojet až do centra města k Hlavnímu nádraží. Pro procházky i běh je vhodný blízký lesopark Krejcárek, ze kterého je to jen kousek na Vítkov.  Součástí bytového areálu bude i vlastní odpočinkový parčík s lezeckým boulderem, který bude volně přístupný všem obyvatelům.

„Majitelé bytů také jistě ocení blízká obchodní centra i dostatek parkovacích míst a skvělou dopravní dostupnost. Autobusová zastávka je v bezprostřední blízkosti bytových domů, tramvajová zastávka je pak vzdálená zhruba pět minut chůze,“ dodává Karel Slavíček. 

Projekt Krejcárek získal stavební povolení

V nabídce projektu Krejcárek je i několik loftů s výhledem na Prahu

Plzeňský Sylván se rozrůstá o další bytové domy

19.03.2018

PLZEŇ - Tři novostavby s více než 150 byty vyrůstají postupně ve třech etapách pod taktovkou developerské společnosti BC Real v lokalitě Sylván. Všechny tři domy jsou v současné době již ve výstavbě.

celý článek

Projekt Sámova 12 nabízí stylové bydlení na rozhraní Vršovic a Vinohrad

19.03.2018

PRAHA 2/10 - Projekt pojmenovaný podle ulice, na jejímž rohu bude stát, představila v těchto dnech realitní kancelář Lexxus Norton. V novostavbě, situované v sousedství Havlíčkových sadů na pomezí...

celý článek

V sousedství Riegrových sadů vyrůstá Rezidence Churchill

16.03.2018

PRAHA 2 - Koncem příštího roku bude v Italské ulici na pražských Vinohradech dokončena výstavba Rezidence Churchill.

celý článek

Seznamte se s návrhy na novou lávku mezi Karlínem a Holešovicemi

16.03.2018

PRAHA 8 - Všech 48 odevzdaných návrhů se představuje na výstavě uspořádané Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) ve zbrusu nově otevřené kavárně v areálu Kasáren Karlín....

celý článek

Ve svahu nad řekou Radbuzou roste bytový dům Papírnická

15.03.2018

PLZEŇ - Na klidném místě nad řekou, zhruba kilometr od náměstí Republiky, vzniká rezidenční projekt, který rozšířil nabídku nového bydlení v Plzni-Slovanech o 133 bytů. 

celý článek

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot

09.03.2018

PRAHA 9 - Více než 150 nových bytů v rezidenčním projektu Bleriot vybuduje v pražských Kbelích skupina T.E. Dokončení výstavby projektu, jehož součástí bude i velký soukromý park či dětské...

celý článek
Show debug