Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Malvazinky

Tři nové elegantní bytové domy rostou pod taktovkou developerské společnosti EXAFIN v České ulici na pražských Malvazinkách. Projekt, který na šesti nadzemních podlažích nabízí více než osm desítek nových bytů, nese příznačný název Rezidence Malvazinky a jeho dokončení proběhlo na konci roku 2018.

Zájemci o koupi nového bytu v oblíbené rezidenční lokalitě si mohou vybírat z jednotek mnoha velikostních kategorií - od funkčních a účelných bytů 1+kk přes byty 2+kk, které jsou vhodné na investici, až po velkoryse navržené byty 5+kk, nabízející nejenom dostatek prostoru, ale i velké terasy či předzahrádky. Bytové jednotky situované do vyšších podlaží navíc poskytují i působivý výhled na město a do zeleně.

Rezidence Malvazinky tak naplňuje veškeré představy o komfortním bydlení v blízkosti centra metropole a přírodě na dosah. Zároveň je snadno a rychle dopravně dostupná - během několika minut se dostanete k Andělu, lokalitě nabízející nejenom širokou škálu obchodů, ale i kina, bary, restaurace, školy i zdravotnická zařízení.

Myslíme na budoucnost

Možná to nebude trvat dlouho a elektromobily budou součástí našich životů stejně jako dnešní automobily na benzín či naftu. Přemýšlíte o tom, kde se bude elektromobil nabíjet? Nejpohodlnějším řešením je samozřejmě nabíjení v místě, kde vůz nejčastěji parkuje, tedy v domovské garáži. Parkovací místa v garáži Rezidence Malvazinky jsou na to připravena. Přípojka 16A/400V zajistí plné nabití baterií zhruba za šest hodin (v závislosti na typu vozu). Po příjezdu domů jednoduše zapojíte svůj vůz do sítě a druhý den ráno bude připraven na nové cesty.

Bydlete chytře, bydlete úsporně

Umět svůj byt ovládat z jakéhokoli místa na světě? Regulovat na dálku teplotu v bytě a zbytečně tak neutrácet za topení, když není nikdo doma, ale vracet se do příjemně vyhřátého domova? Ovládat zabezpečení bytu, které reaguje jak na oheň, tak vodu? Toto vše váš nový domov může umět. Projekt Rezidence Malvazinky pamatuje i na tyto prvky moderního bydlení, a proto je již v základu každý byt připraven pro osazení vybraného vybavení chytré domácnosti. Všechny byty jsou standardně vybaveny detektorem kouře, přízemní byty s předzahrádkami jsou navíc vybaveny zabezpečovacím zařízením.

-----------------------------------------

Nové byty v Praze 5, rezidenční developerské projekty Praha

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Košíře
Ulice:
Česká
PSČ:
158 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
80 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Konec roku 2018
Nastěhování:
Začátek roku 2019

Dotaz prodejci