Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Lipenecký park

Nové byty a řadové rodinné domy vybuduje společnost NG Real Estate, člen skupiny NATLAND na rozlehlém pozemku situovaném v centru obce ležící na nejjižnějším okraji Prahy 5, v Lipencích. První novostavby začaly podél Černošické ulice vyrůstat na jaře roku 2018, k nastěhování je Lipenecký park připraven na jaře roku 2020. Všechny objekty mají energetický štítek B.

Rezidenční areál, který je obklopen zelení plynule navazující na volnou přírodu, nabízí 19 třípodlažních řadových rodinných domů ve velikostních kategoriích 7+kk a 8+kk, jejichž obytná plocha se pohybuje od cca 219 do 226 metrů čtverečních. Třípodlažní bytový dům o třech samostatných vchodech v sobě ukrývá dalších 43 jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Nejmenší byt má obytnou plochu 33 metrů čtverečních, největší pak více než 130 metrů čtverečních. K naprosté většině bytů náleží předzahrádka nebo balkon, garážová stání se nacházejí v suterénu bytového domu. Prodej bytů a řadových rodinných domů byl zahájen počátkem února roku 2018.

Lipence, ležící na hranici hlavního města mezi pražskou Zbraslaví a Černošicemi v okrese Praha-západ, jsou pomyslnou vstupní branou do oblíbené rekreační lokality Kazín, rozprostírající se u stejnojmenného skalního ostrohu u řeky Berounky. A ačkoli se jedná o část Prahy 5 vyznačující se poklidnou venkovskou atmosférou, k dispozici je zde veškerá občanská vybavenost – základní i mateřská škola, obchody a služby. K příjemným bonusům pak náleží dostatek prostoru pro sport a relaxaci – kromě již zmíněné nedaleké řeky zvoucí k mnoha letním radovánkám a aktivního fotbalového klubu se mezi Zbraslaví a Lipencemi nachází golfové hřiště i množství stezek vhodných k procházkám i cyklistice.

Zastávka autobusu MHD se nachází v bezprostředním sousedství nově budovaného rezidenčního areálu, ke stanici metra trasy B - Smíchovské nádraží se lze dostat během necelé půlhodiny. K nájezdu na dálnici D4 vedoucí do jižní části České republiky je to autem několik minut.

--------------------------------

Nové byty Praha 5, řadové rodinné domy Praha

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Lipence
Ulice:
Černošická
PSČ:
155 31
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
43 bytů 1+kk až 4+kk a 19 ŘRD
Celkový počet NP:
3
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
11/2019
Nastěhování:
Jaro 2020

Dotaz prodejci