Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

4U Living

Běloskvoucí fasáda a bronzové prvky na balkonech a terasách. Avantgardní návrh exteriéru, rafinovaně účelné dispozice bytových jednotek, které maximálně využívají své plochy, promyšlené a vypracované detaily umocněné zajímavým osvětlením. To je Rezidence 4U Living, nový rezidenční projekt, který vyrostl mezi ulicí Procházkovou a Pod Děkankou v pražském Podolí. Pod jeho originální podobou je podepsáno studio Mimolimit architektky Báry Škorpilové.

Rezidence 4U Living v sobě ukrývá všechna 4 U: Uměřenost, Účelnost, použití Ušlechtilých materiálů. Navíc jak vně, tak i uvnitř domu oceníte Umění práce s detailem. To vše je připraveno pro náročnou a sebevědomou klientelu. Bydlení v této rezidenci vám nabízí přesně to, co očekáváte od kvalitní moderní architektury, novostavby zasazené do skvělého místa. 

Rezidence 4U Living, jejímž exkluzivním prodejcem je společnost TIDE Reality, nabízí nadstandardní designové bydlení v klidné vilové čtvrti. A ačkoli vás od Vyšehradu či nábřeží Vltavy dělí jen pár minut chůze a z okna se otevírá výhled přes řeku až k Dívčím hradům, stanice metra trasy C Pražského povstání je vzdálena pouhých 200 metrů. Prostě všude máte blízko.

Zájemci o bydlení v této jedinečné rezidenční lokalitě si v Rezidenci 4U Living mohli vybírat z celkem 54 bytových jednotek mnoha velikostních kategorií - od bytů 1+kk až po doslova královský penthouse o 220 metrech čtverečních v osmém nadzemním podlaží. Naprostá většina bytů v Rezidenci 4U Living má buď balkon, nebo prostornou terasu. Díky nim se jejich obyvatelé, kteří si vyberou byt od čtvrtého podlaží výše, mohou těšit z působivého výhledu na pražské panorama.

-------------

Nové byty Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Podolí
Ulice:
Procházkova/Pod Děkankou
PSČ:
147 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
54 bytů
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano
Celkový počet garážových stání:
54

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
06/2017
Nastěhování:
Léto 2017

Dotaz prodejci