Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bytový dům Tetínská

Bytový dům Tetínská je rezidenčním projektem developerské společnosti Abbey, který na první pohled zaujme svým oblým tvarem a elegantní bílou fasádou s terasami a velkými předsazenými okny v nejvyšších podlažích. Tato novostavba o čtyřech nadzemních podlažích, pocházející z pera architektonického ateliéru A8000, rozšířila nabídku nového bydlení v Radlicích o celkem 22 bytových jednotek. Vybírat si lze z bytů ve velikostní kategorii 2+k, 3+kk a 4+kk, jejichž výměry se pohybují od 59 do 109 metrů čtverečních. Byty jsou situovány do čtyřech nadzemních podlaží a k naprosté většině z nich náleží terasa, ke každému pak jedna podzemní garáž a sklepní kóje. Bytové jednotky umístěné do nejvyššího patra svým obyvatelům poskytnou příjemný panoramatický výhled na Prahu, k pěti ze šesti bytů v přízemí náleží prostorné pochozí terasy se zelení.

A ačkoli je Bytový dům Tetínská situován do klidné lokality obklopené množstvím zeleně, ke stanici metra trasy B Radlická lze pohodlně dojít pěšky. Autobusem MHD se lze navíc během několika minut dopravit ke stanici metra Anděl, jejíž okolí nabízí velké množství příležitostí k nákupům i zábavě. Velmi dobré je i spojení autem, a to jak do centra, tak na městský okruh.

Bytový dům Tetínská, který byl developerskou společností Abbey dokončen a zkolaudován v polovině roku 2018, nese PENB B. 

-------------

Nové byty Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Radlice
Ulice:
Tetínská
Číslo popisné/orientační:
351/1b (1c)
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
22 bytů 2+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
22
Celkový počet garážových stání:
22

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
2. čtvrtletí r. 2018
Nastěhování:
3. čtvrtletí r. 2018

Dotaz prodejci