Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Kobrova

V jižním svahu pod Petřínem, v docházkové vzdálenosti centra pražského Smíchova, vznikne pod taktovkou developerské společnosti SATPO nový rezidenční projekt. Nese název Rezidence Kobrova a v Grafické ulici, v níž bude stát, citlivě doplní blok okolo stojících domů. 

Komorní bytový dům, nabízející pouze 15 jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk, vyroste do výšky sedmi nadzemních podlaží, z nichž dvě nejvyšší budou ustupující ve směru klesání terénu. Hlavním architektem novostavby je společnost SCHINDLER SEKO ARCHITECTS, která navrhovala nejenom již v dané lokalitě stojící rezidenční projekty Sacre Coeur a Sacre Coeur 2, ale i Vitality Rezidenci, jejíž dokončení je plánováno na první polovinu roku 2018. Dlouhodobá spolupráce developera s tímto architektonickým ateliérem a společně realizované projekty jsou garancí kvality dispozičního uspořádání a vysokého standardu stavby i jednotlivých jednotek.

Vstup do Rezidence Kobrova je situován do prvního nadzemního podlaží, do druhého podlaží je umístěna jedna bytová jednotka a šest studií, k nimž náleží prostorné terasy obrácené do klidného vnitrobloku. Typické patro vždy se dvěma bytovými jednotkami se nachází ve třetím až pátém podlaží. Poslední dvě podlaží jsou ustupující a jsou jako stvořena pro velkorysé rodinné bydlení, jehož prostor rozšiřují velké terasy. Celý objekt je navržen jako bezbariérový, parkování je zajištěno v podzemním podlaží.

Nespornou předností Rezidence Kobrova je - kromě skvělé dostupnosti centra metropole a veškeré občanské vybavenosti v okolí – množství zeleně ve vnitrobloku. Tvoří ji střešní zahrady s kombinací prostorných teras před vstupy do jednotlivých bytových jednotek, které vytvářejí klidné místo určené k odpočinku.

-----------------

Luxusní bydlení v Praze, nové byty Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Smíchov
Ulice:
Grafická
PSČ:
150 00

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
15 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. čtvrtletí r. 2020
Nastěhování:
3. čtvrtletí r. 2020

Dotaz prodejci