Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Element Letňany

Celkem 107 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk nabízí nový rezidenční projekt developerské společnosti GEOSAN DEVELOPMENT, který bude stát v Tupolevově ulici v pražských Letňanech. Prodej bytů z projektu nazvaného Element Letňany byl zahájen na sklonku roku 2017, dokončení jeho výstavby je naplánováno na srpen roku 2019.

Většinu bytů v projektu, který vyroste do výšky pěti nadzemních podlaží, tvoří menší jednotky ve velikostní kategorii 2+kk, dále je možné si vybírat i z garsoniér a bytů 3+kk. V případě zájmu klientů o větší dispoziční řešení developer nabízí možnost spojení dvou jednotek do jedné a vytvoření bytu až o šesti obytných místnostech. 

Každý byt disponuje praktickou komorou a klienti si mohou přikoupit parkovací stání a sklep. Vybrané byty jsou navíc vybaveny rekuperační jednotkou, zajištující pravidelný přísun čerstvého vzduchu do interiérů.

Bytový projekt Element Letňany představuje ideální bydlení pro milovníky městského života, kteří ocení cenově dostupné bydlení na dobré adrese. Letňany se totiž dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější pražské lokality, jejichž atraktivitu zvyšuje kompletní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Zastávka autobusů je situována přímo v Tupolevově ulici a rychlé spojení s centrem nabízí nedaleký Pražský okruh. V blízkosti projektu se nachází Obchodní centrum Letňany s desítkami obchodů, restaurací a služeb; aktivní jedinci naopak využijí velké množství sportovišť v okolí včetně zimního stadionu či aquaparku.

------------------------

Nové byty Praha 9, rezidenční bytové projekty v Letňanech

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Letňany
Ulice:
Tupolevova
PSČ:
199 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
107 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
08/2019
Nastěhování:
2. polovina roku 2019

Dotaz prodejci