Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Tandem Modřany

Nový rezidenční projekt nazvaný Tandem Modřany realizuje v ulici Mezi Vodami developerská společnost Sekyra Group. Dva šestipodlažní bytové domy, jejichž výstavba by měla být dokončena počátkem roku 2020, jsou součástí postupné přeměny původního areálu čokoládovny Orion v moderní městskou čtvrť.

V projektu Tandem Modřany, pod jehož architektonickým návrhem je podepsán Ing. arch. Martin Kotík z architektonického studia OMICRON-K, na vás čeká příjemný život v lokalitě, kde nic není daleko. Do centra Prahy se dostanete tramvají za 15 minut - v bezprostředním sousedství projektu se totiž nachází tramvajová zastávka Belárie s napojením na metro C a B a zastávka autobusu MHD s rychlým a přímým spojením do centra Prahy, a to včetně nočního spoje. Chcete-li tedy vyrazit na procházku podél vody, sportovat, nakoupit nebo se vydat za kulturou či zábavou do města, stačí vám na to opravdu jen chvilka. Právě proto Modřany v poslední době patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější lokalitu v Praze.

Zájemci o bydlení v místě disponujícím i velmi dobrou občanskou vybaveností si mohou vybírat z 68 bytů ve velikostních kategoriích 1+kk, 2+kk a 3+kk, jejichž výměry se pohybují od 30 do 90 metrů čtverečních. Svůj nový domov tu tak naleznou nejenom jednotlivci, ale i mladé páry a rodiny s dětmi. Součástí každého bytu bude balkon, sklepní kóje a parkovací stání, v prvním nadzemním podlaží se bude nacházet kočárkárna, do níž bude možné uložit i kola či brusle. Právě tento prostor obyvatelé Tandemu Modřany bezesporu ocení – doslova za rohem totiž podél vody prochází cyklo- i bruslařská stezka. Na své si zde přijdou i milovníci golfu, minigolfu, vodních sportů, beach volejbalu či tenisu.

Tandem Modřany nabízí i nebytové prostory, oddělené od obytné části domů. Obchodní jednotky, které budou situovány do přízemí obou domů, budou k dispozici i se sociálním zázemím.

---------------------------------------

Nové byty v Praze 4, developerské bytové projekty v Praze

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Modřany
Ulice:
Mezi Vodami
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
68 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
Prodej zahájen v r. 2018
Dokončení výstavby:
1. čtvrtletí r. 2020
Nastěhování:
Jaro 2020

Dotaz prodejci