Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Vily Velešín

V jihočeském městečku Velešín, v blízkosti Českých Budějovic, Českého Krumlova a Kaplice, vzniká od roku 2016 rezidenční projekt nazvaný Vily Velešín, jehož developerem je českobudějovická společnost Bydlení na Vrších.

Lokalita Na Vrších, kde se projekt nachází, svým novým obyvatelům nabízí mimořádnou kombinaci spočívající v moderním zázemí města a zároveň klidu venkova. Architektonické pojetí domů je zcela moderní. Sjednocující charakteristikou je plochá střecha, dále fasáda s dřevěným obkladem, dřevěné terasy a nerezové prvky. Důležitá je i funkčnost, estetika a dostatečné soukromí obyvatel. Stavební provedení domů sází na nízkoenergetické provedení, vysoký standard kvality a dokonalé řemeslné provedení.

Výstavba rezidenčního projektu je postupná a bude probíhat v několika dalších letech. V současné etapě zahrnuje solitérní vily a dvojvily, kdy solitérní vily mají dispoziční řešení 5+kk a dvojvily 4+kk. Většina obytných místností domů je orientována na jižní stranu a disponuje přístupem na prostornou dřevěnou terasu jak v přízemí, tak v prvním patře. Dvojvily jsou koncipovány jako zcela samostatné; k sobě přiléhají pouze částí obvodové zdi, která je plnohodnotná u obou domů a je vhodně akusticky řešena.

Vnitřní prostorové řešení domů je pojato velkoryse. Větší obytnou plochu mají vily, kde se v přízemí nachází vstupní hala, centrální obývací prostor s kuchyní a jídelnou, ložnice, hala se schodištěm, koupelna, samostatné WC a technická místnost. V patře jsou tři pokoje a koupelna s WC. Dispozice domu je připravena na zřízení šaten nebo jiných úložných prostor. Nepatrně menší obytnou plochu mají dvojpodlažní dvojvily, rozdíl je v počtu místností v prvním patře.

Dokončení výstavby neprodaných domů je průběžné, a to v roce 2019 a dalších letech. Případné prohlídky je možné domluvit s realitní kanceláří v libovolném termínu.

-------------------------------

Nové byty Velešín, rodinné domy Velešín, okr. Český Krumlov

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Jihočeský
Okres/městský obvod:
Český Krumlov
Město/městská část/obec:
Velešín
Ulice:
Na Vrších
PSČ:
382 32
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. etapa - 4 vily, 4 dvojvily, 6 bungalovů
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
09/2016
Dokončení výstavby:
I. etapa - průběžně v r. 2018 - 2019
Nastěhování:
I. etapa - průběžně v r. 2018 - 2019

Dotaz prodejci