Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Vily Velešín

V jihočeském městečku Velešín, v lokalitě Na Vrších, vzniká od roku 2016 rezidenční projekt nazvaný Vily Velešín, jehož developerem je českobudějovická společ­nost Bydlení na Vrších. Rezidenční projekt zahrnuje devět solitérních vil, osm dvojvil, šest bungalovů a v budoucnu i několik bytových domů.

V současné době je v prodeji zhruba polovina domů první etapy, ostatní mají již své budoucí majitele. Domy jsou nabízeny ve dvou provedeních; první provedení je tzv. funkční dům připravený k dohotovení interiérů svépomocí budoucím majitelem a druhé provedení je tzv. dům na klíč. Provedení odpovídají dvě cenové hladiny, a to nižší cena základní a vyšší cena na klíč.

Solitérní vily mají dispoziční řešení 5+kk, dvojvily a bungalovy pak 4+kk. Architektonické pojetí všech domů budovaných v projektu Vily Velešín klade důraz nejenom na nízkoenergetičnost a funkčnost objektu, ale i soukromí obyvatel. Většina obytných místností domů je orien­tována na jižní či jihovýchodní stranu a disponuje pří­stupem na prostornou dřevěnou terasu.

Dvojvily jsou koncipovány jako zcela samostatné – k sobě přiléhají pouze částí obvodové zdi, která je plnohodnotná u obou domů a je navíc akusticky řešena.

Vnitřní prostorové řešení všech typů domů je pojato velkoryse. Největší obytnou plochu mají vily, kde se v přízemí nachází vstupní hala, centrální obývací prostor s kuchyní a jídelnou, ložnice, hala se schodištěm, koupelna, samostatné WC a technická místnost. V patře jsou tři pokoje a kou­pelna s WC. Dispozice domu je připravena na zřízení šaten nebo jiných úložných prostor. Nepatrně menší obytnou plochu mají dvojpodlažní dvojvily a nejmenší pak jednopodlažní bungalovy.

Dokončení výstavby domů je průběžné, a to v letech 2018 a 2019. Případné prohlídky je možné domluvit s realitní kanceláří v libovolném termínu.

-------------------------------

Nové byty Velešín, rodinné domy Velešín, okr. Český Krumlov

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Jihočeský
Okres/městský obvod:
Český Krumlov
Město/městská část/obec:
Velešín
Ulice:
Na Vrších
PSČ:
382 32
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. etapa - 4 vily, 4 dvojvily, 6 bungalovů
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
09/2016
Dokončení výstavby:
I. etapa - průběžně v r. 2018 - 2019
Nastěhování:
I. etapa - průběžně v r. 2018 - 2019

Dotaz prodejci

Show debug