Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

CHYTRÉ BYDLENÍ@Braník

Chytré bydlení@Braník nebo také zkráceně Bydlení Brâník je nový pražský rezidenční komplex developerské společnosti Trigema. Naproti Branickému náměstí, v sousedství ulic Vrbova a Nad Strouhou, vyroste do konce roku 2021 téměř 140 nových bytů v pětipodlažních bytových domech a 15 řadových rodinných domů s nadstandardně velkými zahradami, které jsou orientovány jižním směrem.

Součástí areálu bude kromě rezidenčních objektů také soukromý vnitroblok, kvalitní zeleň, odpočinkové zóny, dětská hřiště a další občanská vybavenost v několika komerčních prostorech. Nezanedbatelnou výhodou je taktéž dostatek parkovacích míst pro obyvatele komplexu i pro nerezidenty. Parkování je zajištěno v podzemních garážích nebo i přímo na povrchu. Ještě vyšší kvalitu bydlení poskytnou rodinné domy.

Zájemci o bydlení v této lokalitě si zde mohou vybírat z bytů o velikosti od 1+kk až po 4+kk. Každý z bytů disponuje balkonem nebo terasou, byty v přízemí mají předzahrádky. Řadové rodinné domy se zahradou jsou o dispozici 5+kk a 6+kk.

Budoucí majitelé nového bydlení zde bezpochyby ocení nadstandardní vybavení - například podlahové vytápění, trojskla, rekuperaci nebo přípravu pro inteligentní ovládání bytu. Bydlení Brâník vychází z prověřeného konceptu Chytrého bydlení. Vedle přípravy pro inteligentní systémy tu najdete také vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové bezpolodrážkové dveře s výškou 2100 mm, tepelnou izolaci fasády tloušťky 180 mm, optické datové rozvody, nadstandardní zařizovací předměty od švýcarské značky Laufen, obklady a dlažby značky Roca, dřevěné lepené podlahy, přípravu pro osazení žaluzií vyjma severních fasád nebo přípravu pro osazení klimatizačních jednotek v bytech nejvyšších podlaží atd.

Braník je jednou ze svébytných pražských čtvrtí, která má svůj genius loci. Charakteristická je pro ni mimo jiné i sousedská pospolitost a bohaté možnosti trávení volného času. Naleznete zde i kompletní občanskou vybavenost. Školy, školky, obchody i supermarket, restaurace, lékárna, autobusová zastávka MHD, ale také parky a dětská hřiště jsou od nového projektu vzdáleny v okruhu 500 metrů.

Architektura projektu Bydlení Brâník pochází, stejně jako několik nově připravovaných rezidenčních projektů společnosti Trigema, z ateliéru QARTA architektura.

-------------

Nové byty Praha 4, Braník

 

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Braník
Ulice:
Branické nám./Vrbova ulice
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
140 bytů 1+kk až 4+kk a 15 ŘRD
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2021
Nastěhování:
Zima 2021

Dotaz prodejci