Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Ateliéry Strašnice

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém developerském projektu nazvaném Ateliéry Strašnice, který vyrůstá v oblíbené klidné rezidenční části Prahy 10. Projekt, nabízející celkem 95 jednotek mnoha velikostních kategorií, bude stát ve Štěchovické ulici na pozemku, který bezprostředně navazuje na obytnou zástavbu obklopenou vzrostlou zelení. V blízkosti se navíc nachází známý areál Gutovka, rozlehlý park, školy a školky, sportovní areál, obchody i služby. Zkrátka vše, co člověk k životu ve městě potřebuje.

Ke komfortnímu životu ve městě však patří nejenom dostatek zeleně, občanská vybavenost a bezproblémová dopravní dostupnost, ale i vybavení domu samotného. V Ateliérech Strašnice budou k dispozici bezpečná podzemní garážová stání, sklepy i balkony, v interiérech jednotek moderní koupelny s kvalitními zařizovacími předměty, prostorné místnosti s plovoucími podlahami, připojení k rychlému internetu i TV.

Menší jednotky jsou vhodné  k pronájmu, větší ateliéry s dispozicí 3+kk nebo 4+kk nabídnou atraktivní polohu ve vyšších patrech, dostatek prostoru a velké balkony nebo terasy poskytující působivý výhled do okolí.

Jednotky v projektu Ateliéry Strašnice jsou také skvělým investičním nástrojem. Všichni, nejenom investoři, bezesporu ocení nízkou energetickou náročnost budovy, praktické uspořádání dispozic, pěší vzdálenost od stanice metra Strašnická, snadnou dopravu do centra Prahy dalšími prostředky MHD i blízkost kancelářských center na Vinohradech a ose metra trasy A. Plátcům DPH navíc ateliéry umožňují odpočet daně z přidané hodnoty ve výši 21 procent.

-----------------

Ateliéry Strašnice, nové developerské projekty Praha 10

Popis projektu

Typ projektu:
Polyfunkční projekty
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 10
Ulice:
Štěchovická
PSČ:
100 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
95 ateliérů 1+kk až 4+kk ve dvou budovách
Celkový počet NP:
5 resp. 8
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Jaro/léto 2022
Nastěhování:
07/2022

Dotaz prodejci