Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Nové bydlení v Liberci nabízí komorní viladům v sousedství nového volnočasového parku

11.07.2018

LIBEREC - U parku. Takto výstižně se jmenuje rezidenční projekt o dvanácti bytových jednotkách, který na počátku letošního léta rozšířil nabídku nového bydlení v městě pod Ještědem. Viladům, jehož výstavba by měla být zahájena již v průběhu července, totiž stojí v sousedství právě otevřeného nového volnočasového parku Nové Vratislavice. 

Nové bydlení v Liberci nabízí komorní viladům v sousedství nového volnočasového parku

Rozloha parku, jehož hlavní dominantou je dřevěná stavba poskytující širokou možnost občerstvení, dosahuje 4 500 metrů čtverečních.

Nové bydlení v Liberci nabízí komorní viladům v sousedství nového volnočasového parku

Výhradním prodejcem bytů v projektu U parku, který nabízí jednotky 2+kk, 2+1, 3+kk a 4+kk, kdy ke každé náleží balkon, terasa či předzahrádka, je realitní kancelář NISA REALITY LIBEREC. Dokončení výstavby budovy, nesoucí PENB B, je naplánováno na závěr roku 2019.

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

24.09.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne v čase od 14 do 16 hodin Den otevřených dveří v  projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Trigema zkolaudovala svůj první regionální projekt

21.09.2018

PLZEŇ - Do nového bytového domu, který vyrostl v Kollárově ulici, se tak budou moci brzy začít stěhovat jeho první obyvatelé. Z celkového počtu 82 bytů v současné době zbývá na prodej posledních 14...

celý článek

Hurá dovnitř? Aneb jiný pohled na architekturu kolem nás

18.09.2018

Již příští týden proběhne celorepublikový festival DEN ARCHITEKTURY. Mezi 28. zářím a 4. říjnem nabídne široké veřejnosti nový pohled na architekturu kolem nás. V rámci akce Hurá...

celý článek

Na Černém Mostě roste Zelená Strana

12.09.2018

PRAHA 9 - Nejedná se však o enviromentálně zaměřenou politickou stranu, ale rezidenční projekt. Jeho přesný název je GREENSIDE a na pozemku podél Bryksovy ulice ho od poloviny letošního září buduje CANABA.

celý článek

Zářijové Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech

12.09.2018

BRNO + PRAŽSKÝ HLOUBĚTÍN, HOLEŠOVICE A STODŮLKY. Na těchto místech chystají developeři na letošní září Dny otevřených dveří ve svých rezidenčních projektech.  

celý článek

Podzimní nabídka společnosti Central Group přináší rozmanité bydlení napříč Prahou

11.09.2018

PRAHA - Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, Pitkovické zahrady v Pitkovicích a Jižní výhledy ve Stodůlkách. To jsou názvy projektů, jejichž další etapy byly počátkem září dány do prodeje...

celý článek
Show debug