Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

V Rožnově vzniká Eden se stovkou nových bytů

18.06.2018

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Za účasti developera, generálního dodavatele stavby a starosty města Rožnov pod Radhoštěm byl ve čtvrtek 14. června 2018 v lokalitě Písečná položen základní kámen nového obytného rezortu Eden Rožnov. 

V Rožnově vzniká Eden se stovkou nových bytů

"Projekt vyrůstá v části města, která se může pochlubit bezprostředním sousedstvím přírody a Beskyd, krásným výhledem na Radhošť i město a výbornou občanskou a dopravní vybaveností," říká Pavel Janků, jednatel společnosti CON CS s.r.o., která je developerem a generálním dodavatelem projektu.

Výstavba projektu, v rámci něhož bude vybudováno 97 bytových jednotek, je rozdělena na dvě části. Dokončení první fáze, která představuje realizaci pěti bytových komplexů o třech, respektive čtyřech podlažích, je plánováno na leden příštího roku. Druhá část Edenu bude hotova v závěru roku 2019 a nabídne deset bytových komplexů; i ty vyrostou do výšky třech až čtyřech podlaží. Zájemci o bydlení v klidné části města si mohou vybírat z bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy ke každému bytů náleží buď balkon, nebo venkovní či střešní terasa.

V Rožnově vzniká Eden se stovkou nových bytů

Položení základního kamene: zleva Pavel Janků, Radim Holiš a Jiří Jabůrek (Studio Acht)

 

„Projekt zástavby Eden vychází z platného územního plánu a navazuje na územní studii „Písečný“ z roku 2016. Vzhledem k výjimečným krajinným hodnotám lokality nepřetěžuje území maximalistickým vytěžením prodejních ploch. V přiměřeně vhodné urbanistické i architektonické formě je patrná snaha o vytvoření přirozeného krajinného rázu, v pozvolné návaznosti na stávající panelovou výstavbu sídliště. Toto zmírnění tvrdé hrany současné hranice města, s volnými vhledy do krajiny, obnovuje konkrétní pocit klasických „humen“, historicky charakteristického prvku sídelních útvarů této velikosti. Neznamená to však, že zvolená urbánní forma je formou bezbřeze rozvolněnou až individuálně liberální. Dopravní struktura je navržena efektivně a přirozeně využívá nabídky vrstevnic. V logice terénu a širších souvislostech krajinných jsou propojena komorná soudomí architektonických typů,“ přibližuje koncepci projektu Václav Hlaváček z architektonické a projekční kanceláře Studio Acht.

V Rožnově vzniká Eden se stovkou nových bytů

V současné době jsou všechny byty z první fáze (na vizualizaci výše) již prodány.

Říjnové Dny otevřených dveří v developerských projektech

24.09.2018

BRNO - Ve čtvrtek 4. října proběhne v čase od 14 do 16 hodin Den otevřených dveří v  projektu Porta Resoluta, nabízejícím jak bytové jednotky, tak kanceláře a obchodní prostory. 

celý článek

Trigema zkolaudovala svůj první regionální projekt

21.09.2018

PLZEŇ - Do nového bytového domu, který vyrostl v Kollárově ulici, se tak budou moci brzy začít stěhovat jeho první obyvatelé. Z celkového počtu 82 bytů v současné době zbývá na prodej posledních 14...

celý článek

Hurá dovnitř? Aneb jiný pohled na architekturu kolem nás

18.09.2018

Již příští týden proběhne celorepublikový festival DEN ARCHITEKTURY. Mezi 28. zářím a 4. říjnem nabídne široké veřejnosti nový pohled na architekturu kolem nás. V rámci akce Hurá...

celý článek

Na Černém Mostě roste Zelená Strana

12.09.2018

PRAHA 9 - Nejedná se však o enviromentálně zaměřenou politickou stranu, ale rezidenční projekt. Jeho přesný název je GREENSIDE a na pozemku podél Bryksovy ulice ho od poloviny letošního září buduje CANABA.

celý článek

Zářijové Dny otevřených dveří v rezidenčních developerských projektech

12.09.2018

BRNO + PRAŽSKÝ HLOUBĚTÍN, HOLEŠOVICE A STODŮLKY. Na těchto místech chystají developeři na letošní září Dny otevřených dveří ve svých rezidenčních projektech.  

celý článek

Podzimní nabídka společnosti Central Group přináší rozmanité bydlení napříč Prahou

11.09.2018

PRAHA - Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, Pitkovické zahrady v Pitkovicích a Jižní výhledy ve Stodůlkách. To jsou názvy projektů, jejichž další etapy byly počátkem září dány do prodeje...

celý článek
Show debug