Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bydlení Úvaly

Po prodejně úspěšném, v létě roku 2014 dokončeném bytovém projektu Rezidence Drahobejlova, uvedla společnost Palmer Capital (dnes Arcona Capital) na realitní trh svůj další developerský projekt. Jedná se o nízkoenergetický projekt Bydlení Úvaly, který v první etapě výstavby na prodej nabídl 22 bytových jednotek. Zájemci o nové bydlení v tomto středočeském městě měli možnost vybírat si z bytů v dispozicích 1+kk až 3+kk, a to včetně mezonetů s předzahrádkou. 

Realizace první etapy byla rozdělena na dvě části - kolaudace té první, představující bytový dům BD 1203, proběhla v listopadu roku 2016. Kolaudace druhé části první etapy (BD 1201 a 1202) proběhla v květnu roku 2017.

Druhá etapa, jejíž prodej byl odstartován v listopadu 2016, v pěti domech nabídla 46 bytů realizovaných v nízkoenergetickém standardu. Vybírat si lze z jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, a to včetně mezonetů. Každý byt disponuje venkovním prostorem - ať už lodžií, terasou, případně předzahrádkou. Zajímavostí bytů v horních patrech jsou střešní terasy z přírodních materiálů, které lze v rámci klientských změn upravit na obytné terasy se zatravněním a suchomilnými rostlinami.

Obě etapy jsou nyní již vyprodány.

 

PRODEJ RODINNÝCH DOMŮ 3. ETAPY JE ZAHÁJEN!

Třetí etapa projektu Bydlení Úvaly nabídne 9 řadových domů o dispozicích 3+kk až 4+kk a velikosti od 95 až 120 m2, 2 dvojdomy o dispozicích 3+kk až 4+kk a podlahové ploše kolem 120 ma 9 samostatných domů o dispozicích 3+kk až 4+kk od 115 až 130 m2.

 

O projektu

Již ve fázi projektu byl kladen velký důraz na optimalizaci spotřeby energií, zajištění nižších provozních nákladů, kvalitu materiálů a šetrný vztah k životnímu prostředí. Výsledkem je nízkoenergetický dům třídy B. Jedním z klíčových prvků optimalizace je využití velmi efektivních tepelných čerpadel v každém bytovém domě, která lze celoročně využívat jako zdroj tepla pro vytápění a pro ohřev teplé vody. Dalším prvkem je vápenopískové zdivo na bázi přírodních surovin, zajišťující špičkovou tepelnou a zvukovou izolaci a přirozenou regulaci vlhkosti.

Velká pozornost byla věnována i architektonickému řešení domů, pocházejícímu z ateliéru Headhand Architekti, a kvalitnímu provedení stavby. Vnější vzhled domů vyvažuje tradiční a moderní prvky a vytváří pestrý charakter zástavby. Stavební provedení a vybavení bytů odpovídá vyššímu standardu bydlení s použitím kvalitních ekologických a přírodních materiálů. Zájemci o bydlení si mohou vybírat ze dvou úrovní vybavení bytů - STANDARD a NADSTANDARD.

Město Úvaly disponuje veškerou potřebnou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Ve špičkách jezdí vlak do Prahy každých patnáct minut, cesta na Masarykovo nádraží v centru Prahy zabere zhruba 25 minut.

---------------

Nové byty Úvaly u Prahy

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-východ
Město/městská část/obec:
Úvaly, okr. Praha-východ
Ulice:
Úvaly - Hostín
PSČ:
277 32
E-mail:
info@bydleniuvaly.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. + II. et. - 68 bytů, III. et. - 22 RD
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
I. et. - podzim 2016, resp. jaro 2017, II. et. - zima 2018, III. et. - léto 2020
Nastěhování:
Jaro 2017

Dotaz prodejci