Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Ke Strouze

Moderní bydlení s nízkými provozními náklady nabízí Rezidence Ke Strouze, nový developerský projekt, který v Nymburce realizuje společnost PMS.  

V rámci první etapy projektu, jejíž dokončení je plánováno na jaro roku 2019, vyroste v ulici Ke Strouze šestipodlažní bytový dům o 24 jednotkách ve velikostní kategorii 2+kk a 3+kk. Stejný počet bytů o uvedených dispozicích nabízí i druhá etapa – v ní budou byty připraveny k předání majitelům v zimě roku 2019. Součástí každého ze všech 48 bytů je prostorný balkon a komora. Parkování rezidentů a jejich návštěv bude zajištěno v uzavřené halové garáži, situované v prvním nadzemním podlaží, a na venkovní parkovací ploše.

Prodej bytů z první etapy byl zahájen v lednu roku 2018, byty z druhé etapy byly dány do prodeje o dva měsíce později. Při rezervaci bytu v průběhu výstavby bude možné provést klientské změny, k nimž náleží například změna dispozice bytu, spojení dvou bytů v jeden i výběr vybavení jednotky dle vlastního přání.

Okresní město Nymburk se rozkládá na obou březích řeky Labe, v úrodné části středního Polabí, a poskytuje tak dostatek prostoru pro relaxaci. Lokalita je vyhledávaná kvůli nabídce bohatého sportovního a kulturního vyžití, velice oblíbená je cyklostezka vedoucí podél Labe, která zve k procházce či projížďce na kole nebo in-line bruslích. Proslulé je i místní sportovní centrum, tréninkové středisko Českého svazu tělesné výchovy a sportu, které potěší tělo a duši snad každého sportovce. Leží v lesoparku na břehu Labe a nabízí jak venkovní, tak vnitřní sportoviště pro téměř dvě desítky převážně olympijských sportů.

Město, které je bohaté na historické památky, je spojeno se spoustou zvučných jmen, za zmínku jistě stojí i proslulý Nymburský pivovar.

Klidná lokalita, v níž rezidenční projekt vzniká, vyniká velmi dobrou dostupností všech městských služeb - od rozsáhlé sítě obchodů a nákupních center, přes potřebné instituce jako banky, úřady, nemocnice, až po nepřeberné množství kulturního a sportovního vyžití. 

--------------------------

Nové byty Nymburk, developerské bytové projekty Středočeský kraj

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Nymburk
Město/městská část/obec:
Nymburk
Ulice:
Ke Strouze
PSČ:
288 02
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
48 bytů 2+kk a 3+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
I. et.: jaro 2019, II. et.: zima 2019
Nastěhování:
V průběhu roku 2019

Dotaz prodejci

Show debug