Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Velká Brána

V Horoměřicích ležících v těsném sousedství Prahy 6 vyrůstá Velká Brána – rezidenční projekt, pod nímž je podepsána zkušená developerská společnost Horizon Holding.

První dvě etapy projektu s celkem 122 byty plánuje Horizon předat novým majitelům do konce roku 2018. Součástí projektu jsou i tři dětská hřiště a dostatek parkovacích stání. Aktuálně je v nabídce poslední etapa projektu se 73 bytovými a třemi komerčními jednotkami, díky kterým vznikne nový prostor vhodný pro služby rezidentům. Dokončení je plánováno na začátek roku 2020.

BRÁNA K POHODOVÉMU BYDLENÍ

Velká Brána nabízí byty nejžádanějších velikostí a dispozic, od třicetimetrových garsonek až po 3+kk pro pohodlné bydlení celé rodiny. Většina z nich má balkon, byty v nejvyšším podlaží dokonce prostorné terasy.

Z Horoměřic do centra Prahy trvá cesta autem či městskou hromadnou dopravou do dvaceti minut. Pro nové obyvatele Velké Brány bude vybudována nová autobusová zastávka přímo před branami projektu, ze které se za deseti minut dostanou na metro linky A.

Velká Brána a její okolí poskytnou rezidentům kompletní občanskou vybavenost. V místě jsou nejen mateřské školky, základní škola a rodinný klub, ale také zdravotní středisko, veterinární klinika pro domácí mazlíčky nebo autoservis. Potraviny lze snadno obstarat v supermarketu nebo v tradičních obchodech na náměstí. To vše doplňuje místní pošta a knihovna s galerií, jež pořádá pravidelné vernisáže.

Obec navazuje na Prahu 6 a zároveň je obklopena volnou krajinou s remízky, poli a zelenými stráněmi nebo ji lemují široké pásy lesa, kde lišky dávají dobrou noc. Turistické stezky a cyklotrasy výletníky nasměrují třeba do Divoké Šárky, přes hřeben Kozích hřbetů do Tichého údolí nebo až na legendární hrad Okoř. Radost přinese i obyčejná procházka mezi borovicemi po hrázi rybníka, projížďka na koni z nedaleké jízdárny nebo divadelní představení v sousedním Únětickém pivovaru.

-------------------------

Nové byty Horoměřice

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-západ
Město/městská část/obec:
Horoměřice
Ulice:
Horoměřice, Na Pískách/Velvarská/T. G. M.
PSČ:
252 62
E-mail:
prodej@velkabrana.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
195 bytů ve třech etapách
Celkový počet NP:
4-5
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
10/2016
Dokončení výstavby:
1. et.: 1. Q 2018, 2. et.: léto 2018, 3. et.: 1/20
Nastěhování:
Koncem roku 2018

Dotaz prodejci

Show debug