Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Velká Brána

V Horoměřicích, městečku ležícím v těsném sousedství Prahy 6, začala vyrůstat Velká Brána – nový rezidenční projekt, pod nímž je podepsána zkušená developerská společnost Horizon Holding.

Velkou Bránu najdete na pozemku situovaném mezi ulicemi Na Pískách, Velvarská a T. G. Masaryka a její první a druhou etapu tvoří sedm vila domů, které již na první pohled zaujmou svojí jednoduchostí a elegancí. V rámci těchto dvou etap bylo vybudováno celkem 122 nových bytů ve velikostních kategoriích 2+kk až 4+kk. V současné době jsou obě etapy již dokončeny. V rámci třetí etapy, která nabídku nového bydlení v Horoměřicích rozšiřuje o 73 bytových jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 3+kk, developer vybuduje i prostory pro služby.

Součástí Velké Brány je od podzimu roku 2017 i zařízený vzorový byt, na jehož přípravě developer spolupracoval s architektkou Terezou Janků.

Zájemci o bydlení v lokalitě ležící v těsné blízkosti hlavního města, které je z Horoměřic velmi dobře dopravně dostupné, si ve všech etapách mohou vybírat z bytů různých velikostních kategorií. Většina z nich bude mít buď balkon, nebo terasu, byty situované do prvního nadzemního podlaží pak předzahrádku. Samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst.

Horoměřice, z nichž se do centra Prahy dostanete prostředky městské hromadné dopravy do dvaceti minut, disponují kompletní občanskou vybaveností. Najdete zde nejenom mateřskou a základní školu, zdravotní středisko či veterinární kliniku, ale i množství obchodů a služeb, restaurace a knihovnu s galerií.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-západ
Město/městská část/obec:
Horoměřice
Ulice:
Horoměřice, Na Pískách/Velvarská/T. G. M.
PSČ:
252 62
E-mail:
prodej@velkabrana.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
195 bytů ve třech etapách
Celkový počet NP:
4-5
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
10/2016
Dokončení výstavby:
1. et.: 1. Q 2018, 2. et.: léto 2018, 3. et.: 5/19
Nastěhování:
V průběhu léta 2018

Dotaz prodejci

Show debug