Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Byty Chýně

Komplex čtyřpodlažních bytových domů vyrůstá od března roku 2017 v ulici Premonstrátů v Chýni u Prahy. Je tvořen sedmi objekty, z nichž krajní (A a G) jsou tvarově i rozměrově odlišné, střední sekce (B, C, D, E a F) jsou pak téměř shodné, drobně se liší pouze v řešení vstupních a ustoupených pater. Každá sekce má samostatný výtah vedoucí z garáží v prvním podzemním podlaží do čtvrtého nadzemního podlaží. 

Zájemci o bydlení v obci ležící pouhé dva kilometry západně od hranice hlavního města si zde mohou vybírat ze 110 bytových jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje buď předzahrádkou, balkonem, lodžií či terasou. Ke každé jednotce náleží i podzemní garážové, případně venkovní parkovací stání; vjezd do podzemního podlaží, které je společné pro všechny domy, se nachází v sekci G a výjezd v sekci A.

Část pozemku ležící jižně od bytového domu je rozdělena oplocením a přičleněna k jednotlivým bytům v prvním nadzemním podlaží jako soukromé zahrady. Část pozemku rozprostírající se severně od bytového domu je ohraničena plotem a po osazení zelení bude obyvatelům domů sloužit jako společný prostor určený k relaxaci.

V bezprostředním okolí bytového domu budou vybudována tři dětská hřiště, která budou od sebe odlišena s ohledem na věk dětí, jimž budou primárně určena, a dvě multifunkční sportovní hřiště. V menší komerční zóně vznikne mimo jiné restaurace, pekárna, soukromá MŠ a veřejné toalety pro obyvatele.

Kolaudace projektu Byty Chýně, který nese energetický štítek třídy B, je plánována na závěr roku 2018.

---------------------------

Nové byty u Prahy, developerské projekty Praha-západ

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-západ
Město/městská část/obec:
Chýně
Ulice:
Premonstrátů
PSČ:
253 01
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
110 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet garážových stání:
88
Celkový počet povrchových stání:
22

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
11/2018
Nastěhování:
Přelom r. 2018/2019

Dotaz prodejci

Show debug