Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Zahrada - nové byty Lysá nad Labem

Nízkoenergetické bydlení s výbornou dostupností z Prahy (jen 25 minut na Masarykovo nádraží) na vás čeká v městečku Lysá nad Labem, kde v rámci dokončených etap výstavby projektu Zåhrada již stojí tři z celkem 13 bytových domů.

Vloni v létě byl zkolaudován dům Rozmarýna, který je součástí druhé etapy výstavby, a v závěru tohoto roku bude dokončen i její druhý objekt – dům Šalvěj s 28 byty. Všechny byty jsou svými interiéry a provedením přizpůsobeny potřebám seniorů, lidem ve věkové kategorii 65+, z nichž někteří již mohou mít zhoršenou schopnost pohybu či orientace.

V květnu roku 2015 byl zahájen prodej bytů domu Jasany, nabízející byty 3+kk a 4+kk. I v tomto domě jsou byty vybudovány v nízkoenergetickém standardu, s vysoce kvalitním zateplením a řízeným větráním s rekuperací tepla. Každá bytová jednotka bude mít prostorný balkon, terasu se zahradou či zimní zahradu. K bytu je možné přikoupit parkovací stání i sklep. Dokončení Jasanů, nabízejících vlastnické bydlení, proběhlo v závěru roku 2016.

Koncem léta 2016 odstartoval prodej bytů v dalším objektu – ve Šporkově domě s celkem 44 byty. Ten bude hotov na podzim roku 2018.

Projekt Zåhrada je doslova a do písmene zelený – bere ohledy na stávající zeleň v lokalitě a ta je současně osazována množství nových stromů a keřů. Domy tak budou obklopeny rozlehlým zeleným parterem (jeho celková rozloha bude 14 000 m2) s altány, vodními plochami i dětskými hřišti. Přitom obyvatele komplexu nebudou rušit auta – v podzemních garážích vznikne celkem 350 parkovacích míst, počítá se také se sklepy a sklady na sportovní vybavení.

Výstavba Zåhrady je rozdělena do několika etap. Po kompletním dokončení tak bude na ploše dvou hektarů vybudována zcela nová rezidenční čtvrť včetně polyfunkčního domu Pasáž (s obchody, poštou, restauracemi, bazénem apod.), odkud se do centra Lysé dostanete pěšky za pět minut.

Neváhejte a využijte jedinečnou příležitost pořídit si kvalitní bydlení pro tři generace v lokalitě se zvyšující se bonitou, s výbornou dopravní dostupností a příjemným zeleným okolím.

--------------------

Nové byty Lysá nad Labem

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Nymburk
Město/městská část/obec:
Lysá nad Labem
Ulice:
Lysá n. Labem, ul. Slunéčkova a Jedličkova
PSČ:
289 22
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
150 bytů ve 4 etapách
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
09/2011
Dokončení výstavby:
I., II.a III. et. - dokončeny, Šporkův dům - podzim 2018
Nastěhování:
I., II.a III. et. - k nastěhování, Šporkův dům - konec roku 2018

Dotaz prodejci

Show debug