Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bytový dům Matyáš

Bytový dům Matyáš ve Vraném nad Vltavou je postaven na výjimečném místě, které je těsně spojeno s řekou Vltavou. Svou skladbou bytů je určen jak pro mladé rezidenty, tak pro rodiny s dětmi. Cílem projektu je v co nejširší míře umožnit obyvatelům domu přímý kontakt s přírodou a bezprostředním okolím řeky, a to při zachování vysokého komfortu bydlení a dostupnosti služeb.

V bytovém domě Matyáš se nachází 45 bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk o výměrách od 29,03 do 68,87 metrů čtverečních. Každá jednotka je s balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také čtyři komory na každém patře, komoru lze za 80 000 Kč dokoupit. Samozřejmostí jsou garážová stání v prvním nadzemním podlaží. 

Byty jsou v cenové relaci od 1 790 000 do 4 250 000 korun. Daň z nabytí nemovitých věcí kupující nehradí. 

Vytápění bytového domu je zajištěno tepelnými čerpadly vzduch-voda, které jsou umístěny na střeše domu. Toto moderní řešení je výhodné nejen z důvodu nezávislosti na dodávce TUV, ale výrazná je i úspora provozních nákladů, které je v kombinaci s podlahovým vytápěním, které bytový dům nabízí, ideální variantou. 

Obec Vrané nad Vltavou se nachází v okrese Praha-západ na pravém břehu řeky Vltavy v kopcovitém terénu na jihu Pražské plošiny. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel. Obec se skládá ze dvou historických částí, Skochovic a Vraného.

--------------

Nové byty Vrané nad Vltavou, developerské bytové projekty v okolí Prahy

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-západ
Město/městská část/obec:
Vrané nad Vltavou
Ulice:
U Elektrárny 817
PSČ:
252 46
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
45 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
5
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dokončeno
Nastěhování:
Ihned k nastěhování

Dotaz prodejci