Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bydlení Pod Karlovem - II. etapa

Pár minut chůze od centra Benešova, v klidné ulici K Pazderně v lokalitě Pod Karlovem, vyrůstá od léta roku 2017 druhá etapa projektu nazvaného jednoduše podle místa, v níž stojí: Pod Karlovem. První etapa, čítající pouhých 16 bytů 1+kk až 4+k, byla dokončena v roce 2011 a je zcela vyprodána.

Nový bytový dům, který nabídku nového bydlení v Benešově rozšířil o 27 jednotek o dispozicích 1+kk, 1(2)+kk, 2+kk a 3+kk s výměrami od 29 do 88 metrů čtverečních, bude dokončen v závěru roku 2018. Součástí většiny bytů jsou balkony, lodžie či terasy, ze kterých se obyvatelům naskytne příjemný výhled do okolí. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Orientace celého domu a pobytových místností jednotlivých bytů je směrována převážně na jih, čímž je zajištěno příjemné prostředí s dostatkem světla a slunečního svitu.

Standardní vybavení bytových jednotek a částečně i dispoziční členění lze pozměnit dle konkrétních požadavků kupujícího během realizace stavby.

Benešov, ležící 40 kilometrů jihovýchodně od Prahy, patří díky atraktivní poloze v příjemné krajině mezi Sázavou a Vltavou a sousedství zámku Konopiště k oblíbeným výletním lokalitám. Zásluhou dobré dopravní dostupnosti hlavního města vlakem, autem či autobusem PID je i vyhledávaným místem pro bydlení.

--------------

Nové byty Benešov, developerské bytové projekty v okolí Prahy

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Benešov
Město/městská část/obec:
Benešov
Ulice:
K Pazderně
PSČ:
256 01
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
27 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
27
Celkový počet garážových stání:
11

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
11/2018
Nastěhování:
12/2018

Dotaz prodejci

Show debug