Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Boček a Viktorín

V Čechově ulici, pouhých pár minut chůze od půvabné lázeňské kolonády, roste nový rezidenční projekt. Nese název Rezidence Boček a Viktorín a zájemcům o bydlení v lázeňském městě disponujícím nejenom širokou škálou obchodů, restaurací a služeb, ale i velmi dobrým dopravním spojením s Prahou i Hradcem Králové nabízí 99 bytů mnoha velikostních kategorií. Pod realizací projektu je podepsána poděbradská developerská společnost PMS, která v uvedené lokalitě již dokončila bytový dům pojmenovaný Rezidence III.

Rezidenci Boček a Viktorín tvoří dva v podstatě identické bytové domy o pěti nadzemních podlažích, v nichž se nachází po 47 a 52 jednotkách ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a garážové stání, k naprosté většině i balkon. Samozřejmostí jsou - díky kvalitní tepelné izolaci - nízké provozní náklady (PENB B) a vysoký standard vybavení. V počátečním stadiu výstavby jsou možné klientské změny zahrnující jak změnu dispozic bytu, tak výběr vybavení jednotky dle přání klientů.

O lokalitě

Poděbrady a jejich okolí jsou vyhledávány kvůli bohatému sportovnímu a kulturního vyžití, oblíbená je cyklotrasa vedoucí podél řeky Labe, která nadchne i milovníky in-line bruslí. V rámci občanské vybavenosti nechybí síť nejrůznějších obchodů, lékaři, školy, školky, úřady a další služby. Užívat si můžete golfu, squashe, tenisu, najdete zde i jezdecký klub. Lázeňská kolonáda s rozlehlým parkem nabízí restaurace a kavárny, kde si můžete pochutnat na dobrém jídle a láká i k relaxaci a procházkám.

Město, které je spojeno se jmény mnoha osobností kulturního i politického života, je bohaté na historické památky, na své si zde přijdou i milovníci divadla a hudby. Za zmínku jistě stojí skutečnost, že v písemných materiálech se název Poděbrady objevuje již zhruba od poloviny 12. století, a to ve spojitosti se šlechtickým rodem Sezemiců a později Hroznatovců.

PENB B

---------------------------------------------------------------

Nové byty, Poděbrady

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Nymburk
Město/městská část/obec:
Poděbrady
Ulice:
Poděbrady, ul. Čechova
PSČ:
290 01
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
99 bytů 1+kk až 4+kk ve 2 byt. domech
Celkový počet NP:
5
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
4. čtvrtletí 2018, resp. 2019
Nastěhování:
Konec roku 2018, resp. 2019

Dotaz prodejci

Show debug