Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Želivského

V Želivského ulici, několik minut chůze od lázeňské kolonády a nově vybudované Rezidence Boček a Viktorín, roste další rezidenční projekt developerské společnosti PMS. Nese název Rezidence Želivského a zájemcům o bydlení v Poděbradech, půvabném lázeňském městě, disponujícím nejenom širokou škálou obchodů, restaurací a služeb, ale i velmi dobrým dopravním spojením s Prahou i Hradcem Králové, nabízí celkem 75 nových bytů mnoha velikostních kategorií. 

Rezidenci Želivského tvoří jeden dům o pěti nadzemních podlažích, který je ale vizuálně rozdělen na tři "věže" propojené společným podnožím v prvním nadzemním podlaží. Všechny tři bytové věže (A, B a C) disponují vlastním vchodem a výtahem vedoucím z podzemního podlaží s parkingem. V každé se nachází 25 bytů, kdy ke každému z nich náleží sklepní kóje a garážové stání, k naprosté většině i balkon. Samozřejmostí jsou - díky kvalitní tepelné izolaci - nízké provozní náklady (PENB B) a vysoký standard vybavení. V počátečním stadiu výstavby jsou možné klientské změny zahrnující jak změnu dispozic bytu, tak výběr vybavení jednotky dle přání klientů.

Prodej bytů z první věže - A - byl zahájen v létě roku 2019. Dokončení výstavby celé Rezidence a stěhování majitelů bytů je plánováno na přelom jara a léta roku 2021.

O lokalitě

Poděbrady a jejich okolí jsou vyhledávány kvůli bohatému sportovnímu a kulturnímu vyžití, oblíbená je cyklotrasa vedoucí podél řeky Labe, která nadchne i milovníky in-line bruslí. V rámci občanské vybavenosti nechybí síť nejrůznějších obchodů, lékaři, školy, školky, úřady a další služby. Užívat si můžete golfu, squashe, tenisu, najdete zde i jezdecký klub. Lázeňská kolonáda s rozlehlým parkem nabízí restaurace a kavárny, kde si můžete pochutnat na dobrém jídle a láká i k relaxaci a procházkám.

Město, které je spojeno se jmény mnoha osobností kulturního i politického života, je bohaté na historické památky, na své si zde přijdou i milovníci divadla a hudby. Za zmínku jistě stojí skutečnost, že v písemných materiálech se název Poděbrady objevuje již zhruba od poloviny 12. století, a to ve spojitosti se šlechtickým rodem Sezemiců a později Hroznatovců.

PENB Rezidence Želivského = B

---------------------------------------------------------------

Nové byty Poděbrady, rezidenční projekty ve Středočeském kraji, developerské bytové projekty 

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Nymburk
Město/městská část/obec:
Poděbrady
Ulice:
Poděbrady, ul. Želivského
PSČ:
290 01
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
75 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Jaro 2021
Nastěhování:
Léto 2021

Dotaz prodejci