Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Park Milovice - družstevní bydlení

Cenově dostupné nové byty, které osloví každého, kdo pro sebe či svou rodinu hledá klidné a příjemné bydlení s dobrou dopravní dostupností, nabízí Park Milovice. Nový rezidenční projekt, v němž si lze vybírat z bytových jednotek určených do družstevního vlastnictví, tvoří dva čtyřpodlažní domy o 34 jednotkách. Jejich výstavba byla zahájena v červnu roku 2018, dokončení je plánováno na závěr roku 2019. 

Všechny byty jsou o dispozici 3+kk a ploše přesahující 70 metrů čtverečních. Ke každému z nich náleží balkon a sklep. Parkování je zajištěno na venkovních stáních v okolí domu, v domě je k dispozici i společná kočárkárna.

Dynamicky se rozvíjející město Milovice, ležící ve Středočeském kraji v okrese Nymburk, od Prahy dělí pouhých 37 kilometrů. V rámci Pražské integrované dopravy vede přes Lysou nad Labem, která je od Milovic vzdálena čtyři kilometry, přímé železniční spojení s Prahou. Do centra metropole se tak lze pohodlně dostat během 35 až 40 minut.

Město však svým obyvatelům nabízí nejenom dobrou dopravní dostupnost, ale i základní občanskou vybavenost a okolí zvoucí k výletům. Najdete zde základní i mateřské školy, obchody, restaurace, poštu i množství sportovních spolků a sdružení. V sousedství Milovic se rozkládá například Naučná stezka Pozorovatelna či Přírodní rezervace pod Benáteckým vrchem, která je zařazena do Národního seznamu evropsky významných lokalit. Magnetem lákajícím k výletu do Milovic především rodiny s dětmi je zábavní Park Mirakulum. Ten na deseti hektarech nabízí množství originální zábavy a volnočasových aktivit. Je zde lesní hřiště i kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem.

O výhodách družstevního bydlení v Parku Milovice a možnostech financování se podrobně dočtete ZDE.

--------------------

Nové byty u Prahy, družstevní bydlení Milovice

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Nymburk
Město/městská část/obec:
Milovice u Prahy
Ulice:
Mladá
PSČ:
289 23
E-mail:
bydlenisprirodou@sbdpraha.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
34 bytů 3+kk ve 2 bytových domech
Celkový počet NP:
4

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Koncem roku 2019
Nastěhování:
12/2019

Dotaz prodejci