Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Modřanka

Od podzimu roku 2015 vyrůstá na pravém břehu Vltavy, v místech, kde v pražských Modřanech kdysi stával cukrovar, nový rezidenční projekt. Nese název Rezidence Modřanka a zájemcům o klidné bydlení v sousedství prvorepublikových vilek obklopených zahradami nabízí bezmála tři stovky bytů ve čtyřech domech. Ty budou uspořádány do tvaru podkovy, díky čemuž mezi nimi vznikne zajímavý a velmi příjemný prostor – rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště. Parkování rezidentů je zajištěno v podzemních garážích.

Výstavba první etapy projektu, jejíž zahájení proběhlo v září roku 2015, byla dokončena a zkolaudována na jaře roku 2017. Druhá etapa byla zkolaudována na počátku prázdnin roku 2017 a k nastěhování bude připravena v závěru téhož roku. Obě tyto etapy jsou v současné době zcela vyprodány.

Přesně o rok později po zahájení stavebních prací na druhé etapě, tedy počátkem února roku 2017, začala na pozemku mezi Komořanskou ulicí a ulicí K Vystrkovu vyrůstat etapa třetí. Ta nese název Modřanka Tower a na 15 nadzemních podlažích nabízí celkem 70 jedinečných bytů ve velikostních kategoriích 2+kk až 4+kk. Dokončení výstavby této budovy, která bude svým obyvatelům poskytovat nejenom nadstandardní bydlení, ale i krásný výhled do okolí a na řeku, proběhne na sklonku roku 2018. Jen o několik měsíců později, v únoru roku 2019, bude dokončena čtvrtá, závěrečná etapa projektu, v níž je pro zájemce o bydlení v této části Prahy 12 připraveno 73 bytů ve velikostní kategorii 1+kk až 5+kk.

Rezidence Modřanka, jejíž architektonický návrh pochází z ateliéru LOXIA, vzniká v lokalitě disponující veškerou občanskou vybaveností. Jsou zde školy, školky, obchody, poliklinika, restaurace i kavárny. Do centra metropole lze jednoduše dojet tramvají, autobusem či autem. Sportovně založené jedince jistě osloví i sportovní hala a golfové hřiště na dosah, cyklostezky i stezky pro in-line bruslaře.

---------------------

Nové byty v Praze 4, Rezidence Modřanka

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
K Vystrkovu/Komořanská
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
292 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
8, resp. 15
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano
Celkový počet garážových stání:
292

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
III. et.: 12/2018, IV. et.: 2/2019
Nastěhování:
III. et, I. pol./2019, IV. et.: léto 2019

Dotaz prodejci

Show debug