Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Marina Island

Rezidenční projekt Marina Island, vznikající v pražských Holešovicích na pozemku o rozloze 17 800 metrů čtverečních, je projektem dvou silných developerů –  Daramis Group a Lighthouse Group. Ti na tuzemském realitním trhu působí již od roku 2000 a jejich portfolio zahrnuje více než dva tisíce realizovaných bytových jednotek a 250 tisíc metrů čtverečních komerčních ploch. Marina Island je vlajkovou lodí jejich spolupráce.

Projekt Marina Island v mnoha směrech splňuje přívlastek výjimečný. Zcela jednoznačně nabízí to, co v žádném jiném rezidenčním projektu v Praze nenajdete - lokalitu, která je ze dvou stran obklopena klidně plynoucí řekou. Kombinace jedinečného výhledu na vodní tok a působivé pražské panorama společně s klidným životem, přitom přímou dostupností centra města, vytváří z této lokality optimální místo pro aktivní, ale zároveň i klidný styl života. Rezidentům bude sloužit privátní fitness, rozlehlá soukromá zahrada, společenské prostory i 24hodinová recepce.

Zájemci o bydlení v Marina Island, jehož autorem je architektonický ateliér Moshe Tzur Architect a AED project, si mohou vybírat ze tří kategorií bytových jednotek. Od komfortních bytů v typických podlažích, přes atraktivní Townhousy evokující bydlení v rodinné vile, až po 14 luxusních Penthousů v nejvyšším podlaží.

Velikosti 12 Townhousů, které jsou situované do prvního patra a svým obyvatelům mimo jiné nabídnou prostornou zahradu a terasu s vlastním bazénem i garáž se vstupem z bytu, začínají na 120 metrech čtverečních.

Komfortní bytové jednotky ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk jsou situované do druhého až jedenáctého patra. 

Každý z bytů v projektu Marina Island nabízí unikátně řešený prostor, nadstandardní světlé výšky stropů, energeticky úsporná trojitá skla v oknech. Samozřejmostí jsou dřevěné podlahy a plně vybavené designové koupelny s vyhřívanou dlažbou. Byty budou připraveny i pro inteligentní ovládání domácnosti a zabudování klimatizace. 

První tři domy, nabízející celkem 203 bytových jednotek, byly dokončeny v 1. čtvrtletí 2017, k nastěhování byly připraveny v létě roku 2017. Další dva domy, nabízející 138 nových bytů, budou dokončeny na jaře roku 2018. Celkem bude v projektu Marina Island vybudováno 341 bytů mnoha kategorií.

 -----------------

Nové byty Praha 7

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 7
Město/městská část/obec:
Praha 7, Holešovice
Ulice:
Bubenečské nábřeží
PSČ:
170 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
Domy B, D, E - 203 bytů, domy A, C - 138 bytů
Celkový počet NP:
12
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Recepce:
Ano
24hodinová ostraha:
Ano
Fitness:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Domy B, D, E - jaro 2017, domy A, C - jaro 2018
Nastěhování:
Domy B, D, E - léto 2017, domy A, C - léto 2018

Dotaz prodejci

Show debug