Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

4BLOK

Celkem 210 nových bytů nabízí rezidenční developerský projekt, který vyrostl v místech bývalého areálu Tesla podél Vršovické ulice v pražských Vršovicích. Autorem celé stavby i interiérů a dispozic bytů je architektonická kancelář David Chmelař architekti. Výstavba projektu byla odstartována v roce 2015, jeho dokončení proběhlo v polovině roku 2017.

V projektu 4Blok jsou připraveny bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 5+kk, a to včetně prostorných penthousů. Všechny byty mají mít buď balkon, terasu či vlastní předzahrádku. Obyvatelé budou moci navíc využívat i společnou zahradu umístěnou v uzavřeném dvoře - do ní se bude vstupovat přímo z domu, což bude praktické především pro rodiny s dětmi, které se tak nebudou muset obávat o bezpečí svých ratolestí. Do podzemí je umístěno parkoviště sloužící nejen obyvatelům domu, ale také jejich návštěvám. V komplexu se budou nacházet i tři menší obchodní jednotky.

Projekt vznikl v pražských Vršovicích na území vymezeném ulicemi Vršovická, Altajská, Kavkazská a Archangelská. Celá tato lokalita nabízí bezproblémovou dopravní dostupnost do centra i ven z města výbornou občanskou vybavenost. Prakticky přímo u domu se nachází zastávka autobusu a tramvají, osobním automobilem lze za několik minut dojet na Jižní spojku. V blízkosti je i veškerá potřebná občanská vybavenost – nákupní centrum Eden včetně hypermarketu, úřady, pošta, banky, restaurace i sportoviště, ordinace lékařů i FN Královské Vinohrady. V docházkové vzdálenosti se nachází školky i základní a střední školy.

-------------------

Nové byty Praha 10

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 10
Město/městská část/obec:
Praha 10, Vršovice
Ulice:
Vršovická
Číslo popisné/orientační:
627/55
PSČ:
100 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
210 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
10
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
235
Celkový počet garážových stání:
204

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
06/2017
Nastěhování:
Podzim 2017

Dotaz prodejci

Show debug