Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Sacre Coeur2

V sousedství půvabného parku Sacre Coeur navazujícího na rozlehlou zahradu Kinských byla na počátku roku 2016 dokončena Rezidence Sacre Coeur2 - architektonicky i stavebně unikátní bytový dům poskytující vysoký standard vybavení, působivý výhled na Prahu i dostatek soukromí.

Na šesti nadzemních podlažích Rezidence, jejíž půdorys má tvar podkovy, se nacházejí tři různé typy jednotek, z nichž naprostá většina již má své majitele. Vybírat si bylo možné z limitované nabídky osmi loftů, pětice luxusních penthousů a 72 apartmánů ve velikostní kategorii 1+kk až 5+kk.

Všechny bytové jednotky se mohou pochlubit špičkovým vybavením, obytnými zónami oddělenými od privátních, celoplošným vytápěním, klimatizací a „en­suite“ koupelnami. Společné prostory a okolí budovy Sacre Coeur2 hlídá kamerový systém a u vstupu do budovy v přízemí funguje nonstop recepce s majordomem.

V aktuální nabídce se nacházejí poslední jednotky včetně atraktivních loftů, které představují originální moderní bydlení zhmotňující volnost a prostorovou svobodu. Jejich velkou předností je nejenom výška stropu přes dvě patra, ale i velkoformátová okna s nulovým parapetem, předzahrádky a velkorysé terasy z masivních dřevěných roštů. I lofty jsou členěné do dvou zón - obytné a privátní.

Autorem architektonického návrh projektu Rezidence Sacre Coeurje, stejně jako v případě Rezidence Sacre Coeur, ateliér Schindler Seko Architekti.

------------------------------------

Rezidenční projekty Praha, loftové bydlení v Praze

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Smíchov
Ulice:
Holečkova 35
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
8 loftů, 72 bytů, 5 penthousů
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Recepce:
Ano
Celkový počet garážových stání:
109
Celkový počet povrchových stání:
19

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dokončeno/zkolaudováno
Nastěhování:
2. Q 2016

Dotaz prodejci