Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Panorama Hlubočepy

O 31 komfortních bytových jednotek v nízkoenergetickém standardu se díky projektu Panorama Hlubočepy rozšířila nabídka nového bydlení ve stejnojmenné části Prahy 5. Výstavba domů, jejichž developerem je společnost Ledexus, byla zahájena v první polovině roku 2016, její dokončení je plánováno na podzim roku 2017.

Rezidenční projekt Panorama Hlubočepy tvoří dva bytové domy zasazené do svažitého terénu. Díky umístění stavby i zajímavému architektonickému řešení obyvatelům Panoramy otevřou působivé výhledy do okolí i na nedaleké malebné Prokopské údolí. Vybírat si lze z jednotek o dispozicích 2+kk až 5+kk, mezi nimi je i osm mezonetů. Ke všem jednotkám náleží prostorná zelená terasa nebo předzahrádka. Každá bytová jednotka navíc disponuje systémem inteligentního ovládání, který umožňuje řídit vytápění a chlazení, ovládat žaluzie, nastavovat nejrůznější režimy osvětlení či měřit a sledovat aktuální spotřebu energií. K systému je připojený i kamerový systém v kombinaci s interkomem, videovrátným, alarmem a přístupovým systémem hlídaného vstupu do areálu. Chytré byty tak svým majitelům zajistí bezpečí a úsporu energií a podají jim základní informace o stavu počasí nebo teplotě. Kromě technologií splňují nejvyšší nároky také základní standardy vybavení, k nimž patří například masivní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře Next nebo obklady a dlažba Porcelanosa. Vše je navíc doplněno designovými zařizovacími předměty.

Rezidenční projekt Panorama Hlubočepy roste na rozhraní Barrandova a Hlubočep, v lokalitě, která disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Samozřejmostí jsou tak školy, školky, obchody i zdravotnické zařízení. Díky blízkosti Prokopského údolí je zde i dostatek prostoru pro řadu sportovních a volnočasových aktivit.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Hlubočepy
Ulice:
Pražského
PSČ:
152 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
31 bytů 2+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2017
Nastěhování:
Zima 2017

Dotaz prodejci

Show debug