Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Koivu Zličín

Uzavřený areál jedenácti bytových domů realizovaných ve dvou etapách vzniká mezi ulicemi Vratičová a Křivatcová na pražském Zličíně. Projekt, jehož developerem je finská společnost YIT, nese příhodný název Koivu Zličín. Slovo koivu totiž ve finštině označuje břízu, strom, který lemuje okolí celého projektu. Kromě březového háje se mohou noví majitelé těšit na blízkost dvou rybníků a krásného Údolí Motolského potoka.

První etapu projektu představuje pětice bytových domů se 71 jednotkami. Druhá etapa zahrnuje 90 bytových jednotek. Obě etapy jsou již ve finální fázi úprav a budoucí rezidenti se budou moci nastěhovat v prvním čtvrtletí roku 2018.

Koivu Zličín nabízí bytové jednotky ve velikostní kategorii 1+kk až 5+kk o velikostech 35 až 153 metrů čtverečních, aktuálně je k prodeji posledních pár desítek bytů. Všechny byty disponují balkónem či předzahrádkou, k bytům v nejvyšších podlažích náleží prostorné terasy.

Projekt je zasazen v původní zástavbě rodinných domů v blízkosti dvou rybníků, stejně tak je po ruce oblíbené nákupní centrum s kinem a fitness centrem a v místě je i veškerá základní občanská vybavenost. Součástí areálu bude náměstíčko s dětským hřištěm a lavičkami.

Projekt Koivu Zličín je nízkoenergetický – disponuje energetickým štítkem skupiny B.

--------------

Nové byty Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Zličín
Ulice:
ul. Vratičová/Křivatcová
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. et. - 71 bytů, II. et. - 90 bytů
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2017
Nastěhování:
Jaro 2018

Dotaz prodejci

Show debug