Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Sedmikráska

Na Čakovický park, moderní bytový areál o zhruba osmi stech jednotkách, který v bezprostředním sousedství rozlehlého anglického parku se zámkem z 18. století v pražských Čakovicích postupně vyrůstá od roku 2011, navazuje společnost Natland Real Estate výstavbou dalšího bytového projektu. Nese název Sedmikráska a je situován do ulice Marie Podvalové. Výstavba domu byla odstartována v červnu roku 2019, hrubá stavba by měla být hotova na jaře roku 2020. Ukončení výstavby je pak plánováno na závěr roku 2020 – první obyvatelé se tak do svých nových domovů v Sedmikrásce budou moci začít stěhovat na přelomu jara a léta roku 2021.

Zájemcům o koupi bytu v lokalitě, o níž se v průběhu poslední dekády stále častěji hovoří jako o ideálním místě k bydlení, novostavba o čtyřech nadzemních podlažích nabízí celkem 24 bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk. Jejich výměry se budu pohybovat od 54 do 112 metrů čtverečních a ke každému z nich náleží balkon a je k dispozici sklípek a garážové stání v podzemí objektu.

Vzhledem k tomu, že projekt Čakovický park, rozkládající se mezi Theinovou a Bermanovou ulicí, je již téměř dokončen (od jara 2018 je ve výstavbě poslední dům Tulipán) a zcela obydlen, budou moci obyvatelé Sedmikrásky využívat jeho veškeré infrastruktury. Součástí areálu je například několik hřišť a dvě mateřské školy, v bezprostředním okolí se kromě již zmíněného zámeckého parku nachází i veškerá potřebná občanská vybavenost. V těsné blízkosti Sedmikrásky je konečná stanice autobusové linky č. 136, díky níž se zhruba za deset minut dostanete ke stanici metra trasy C, Letňany. Odtud je to už jen kousek do OC Letňany, poskytujícímu nespočet příležitostí k nákupům, zábavě i relaxaci. Metrem se lze samozřejmě rychle a bezproblémově dopravit do centra metropole.

------------------------

Nové byty Praha 9, Čakovice

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Čakovice
Ulice:
Marie Podvalové
PSČ:
190 00
E-mail:
info@rezidencesedmikraska.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
24 bytů + 2+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Jaro 2020
Nastěhování:
Léto 2020

Dotaz prodejci