Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

CHYTRÉ BYDLENÍ@Nusle

Nový bytový projekt nazvaný CHYTRÉ BYDLENÍ@Nusle, jehož developerem je společnost Trigema, leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce a je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Tvoří ho tři samostatné sekce s pěti- až sedmipodlažními budovami. Všechny budou svojí výškou i architektonickým pojetím, včetně pro tuto lokalitu typických sedlových střech, přirozeně navazovat na okolní zástavbu.  

Rezidenční areál, pod nímž je podepsána developerská společnost Trigema, nabídku nového bydlení v této části Prahy 4 rozšíří o celkem 146 jednotek Chytrého bydlení. Prodej bytů byl zahájen v polovině května roku 2019 a vybírat si lze z bytových jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. Areál bude energeticky velmi úsporný, průkaz energetické náročnosti všech budov proto také bude ve třídě B.

Obyvatelé tohoto nového bytového projektu bezpochyby ocení i skutečnost, že se součástí místa stane klidný, lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem osazený, a na zeleň bohatý vnitroblok o ploše zhruba 4 200 metrů čtverečních.  Vznikne zde i několik komerčních prostor, které budou sloužit jak potřebám budoucích obyvatel, tak široké veřejnosti. S uvedenými obchody a službami se počítá směrem k ulici Nuselská.

Nový rezidenční areál, na němž projekční a architektonické práce zajišťovalo studio AGE project, bude vybudován v místech, kde byl komplex Nuselských mlékáren, založený okolo roku 1900. V několika posledních letech však svému původnímu účelu už nesloužil a byl využíván spíše jen jako místo pro skladování.

-----------

Nové byty Praha 4, rezidenční developerské projekty v Praze 4

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Nusle
Ulice:
Nuselská / V Horkách / Kloboučnická
PSČ:
140 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
146 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
5-7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2020
Nastěhování:
Zima 2020

Dotaz prodejci