Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Atrium Kobylisy

Bytový projekt Atrium Kobylisy je dalším z rezidenčních projektů společnosti CTR group, nabízejícím nové byty v Praze 8. Navazuje na úspěšný projekt Kobylisy I, který byl vyprodán již v době svého dokončení v roce 2010. Společnost CTR group tak tímto projektem nesoucím v názvu jméno lokality, v níž vyrůstá, reaguje na stále rostoucí poptávku po novém bydlení v oblíbené rezidenční lokalitě.

Atrium Kobylisy tvoří dva tří- až šestipodlažní bytové domy ve tvaru písmene L, které jsou na pozemku situovány tak, aby společně vytvořily polouzavřený prostor – atrium. Odtud také pramení samotný název projektu. Atrium je osázeno stromy, keři a květinovými záhony a stane se tak příjemnou oázou klidu pro rezidenty. Hmota bytových domů je doplněna o extravagantní organické tvary, které jsou díky své originální barvě dominantním a charakteristickým prvkem celého projektu.

Projekt nabízí celkem 140 bytů ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk, včetně šesti ateliérů. Každý byt má terasu, balkon nebo lodžii. V přízemí jsou navrženy dva komerční prostory určené pro kavárnu či malý obchod. Některé bytové jednotky nabízejí svým obyvatelům možnost zřídit si v nich domácí wellness zahrnující masážní whirlpool vanu a saunu. Dokonalou relaxaci si tak bude možné vychutnat přímo v pohodlí domova.

Moderní a nadčasová architektura, funkční a dokonale promyšlené dispozice bytů, uzavřené atrium plné zeleně, dobrá občanská vybavenost lokality a docházková vzdálenost stanice metra trasy C, Kobylisy. To jsou hlavní charakteristiky tohoto projektu. Při projektování byl navíc kladen důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost. Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s energetickou náročností kategorie B, což označuje mimořádně úspornou budovu.

-----------

Nové byty Praha 8

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 8
Město/městská část/obec:
Praha 8, Kobylisy
Ulice:
mezi ul. Bořanovická, Čumpelíkova, Březiněveská
PSČ:
180 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
134 bytů a 6 ateliérů
Celkový počet NP:
3-6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2016
Nastěhování:
Podzim 2016

Dotaz prodejci

Show debug