Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Panorama Pražačka

Komorní bytový projekt, nabízející působivý výhled na město, v současné době na pražském Žižkově dokončuje developerská společnost CTR group. Nese název Panorama Pražačka a zájemcům o koupi nového bytu ve vyhledávané rezidenční lokalitě nabízí celkem 26 jednotek. Vybírat si lze z bytů ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk, a to včetně prostorných mezonetů 4+kk.

Pětipodlažní terasovitý bytový dům svými oblými tvary kopíruje tvar ulice, do níž je situován, a zároveň celou lokalitu "uzavírá". Rozdělen je do tří sekcí se samostatnými vchody a výtahy, přičemž v každé sekci jsou na jednom patře vždy maximálně tři byty. Každý byt má vlastní terasu, lodžii nebo balkon, charakteristickým prvkem jsou velké prosklené plochy, které ještě umocňují nádherný panoramatický výhled z bytů umístěných v nejvyšších podlažích. Byty v nižších podlažích pak mají výhled do klidné zeleně parku. Některé bytové jednotky nabízejí i možnost zřídit si domácí wellness zahrnující masážní whirlpool vanu a saunu. Dokonalou relaxaci si tak budete moci vychutnat přímo v pohodlí vašeho domova.

Projekt je určen pro aktivní lidi, kteří potřebují mít centrum Prahy na dosah, ale zároveň požadují bydlení v klidné lokalitě poskytující dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci po náročném pracovním dni. To vše představují parky Pražačka a Vítkov – rozlehlé zelené plochy, rozprostírající se v sousedství bytového domu. Ty jsou jako stvořeny pro procházky či jogging. Sportovní a rekreační areál pak nabízí krytý i venkovní bazén, posilovnu, tenisové i volejbalové kurty a mnoho dalšího. Panorama Pražačka tak svým budoucím obyvatelům nabídne dokonalé skloubení života ve městě, a přesto v těsné blízkosti přírody.

Při projektování bytového domu byl kladen důraz na použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost. Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s energetickou náročností kategorie B, což označuje mimořádně úspornou budovu.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 3
Město/městská část/obec:
Praha 3, Žižkov
Ulice:
Kunešova/Za žižkovskou vozovnou
PSČ:
130 00
E-mail:
info@prazacka.eu
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
26 bytů
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Celkový počet garážových stání:
48

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
4. čtvrtletí 2017
Nastěhování:
1. čtvrtletí 2018

Dotaz prodejci

Show debug