Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Čakovický park

Čakovický park je ojedinělý bytový projekt, který si oblíbili všichni, kteří vyhledávají kvalitní a komfortní bydlení v blízkosti přírody. Vyrůstá v Praze 9, v městské části Čakovice, v bezprostředním sousedství zámku z 18. století. Architektonicky zajímavé bytové domy jsou sítí chodníků a stezek propojeny přes pěší mostek s anglickým zámeckým parkem, jehož rozsáhlé vodní plochy, prosluněné palouky s nádhernými stromy poskytují bytům fantastické výhledy.

Nové byty ve všech kategoriích (od 1+kk po 5+kk), které v rámci Čakovického parku vyrostly a rostou, mají chytře promyšlené dispozice. Ve věžových dominantách jsou situovány dva nádherné mezonety. I ten nejmenší byt má balkon, terasu nebo dokonce předzahrádku. Všechny jsou řešeny s ohledem na maximální pohodlí a využití prostoru. Komora či dostatek místa pro vestavné skříně jsou samozřejmostí, kvalitní standardní zařizovací předměty podmínkou. Tam, kde to samotný průběh výstavby dovolí, je možné realizovat i klientské změny. O kvalitách projektu svědčí i získaná ocenění Cena veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2014, 2012 a 2011, v níž se projekt stal absolutním vítězem v České republice.

Bydlení v Čakovickém parku vyhledávají lidé každého věku, avšak nejatraktivnější je asi pro rodiny s dětmi. Zejména na ty myslel developer výstavbou už druhé mateřské školy v pořadí. Součástí nově zakládaných zelených ploch bude několik dětských hřišť a sportoviště. Navíc Čakovice samotné nabízejí bohatou, léty budovanou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost.

V současné chvíli probíhá výstavba hned několika bytových domů. Eukalyptus Frézie (E, F) byl zkolaudován na přelomu roku 2016 a 2017, dokončení domu Cedr, Divizna (C, D) proběhne v létě roku 2017. Domy Pomněnka, Rakytník (P, R) budou hotovy na jaře roku 2018. Byty v jednotlivých bytových domech jsou buď kompletně vyprodány, nebo je volných několik posledních bytů. V srpnu 2016 bylo uvolněno do prodeje 27 bytů v energeticky velmi úsporném domě Bazalka (B), které budou dokončeny na jaře 2019. Počátkem září k nim přibyly byty z domu Azalka (A). Jedná se o 53 velmi úsporných bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, jejichž výstavba byla zahájena na podzim roku 2016.

Začátkem března 2017 byl zahájen prodej jednotek v bytovém domě Slunečnice (S). Od srpna téhož roku je možné vybírat z dalších 54 bytů, a to v bytovém domě Tulipán (T). Budova je opět řešena jako velmi úsporná, v energetické třídě B. Její výstavba bude zahájena na jaře 2018 a dokončena v létě roku 2020.

------------------

Nové byty Praha 9

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Čakovice
Ulice:
Bermanova/Theinova
PSČ:
196 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
Bytový dům Tulipán - 54 bytů
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Tulipán - léto 2020
Nastěhování:
Tulipán - podzim 2020

Dotaz prodejci

Show debug