Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Nové Chabry, fáze F a G

Zcela nová moderní rezidenční čtvrť Nové Chabry postupně vyrůstá pod taktovkou developerské společnosti Star Group v pražských Dolních Chabrech. Nabízí moderní bydlení v elegantních viladomech s nízkou energetickou náročností kategorie B.

Zájemci o koupi bytu v této části Prahy 8 si od podzimu roku 2019 mohou vybírat z dalších komfortně řešených bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk.

Obytný soubor Nové Chabry je výjimečný svojí atmosférou. Kolem již dokončených a zcela vyprodaných prvních pěti etap projektu s byty 1+kk až 4+kk vede cyklostezka s relaxačními prvky, dětskými hřišti, lavičkami a spoustou zelených zákoutí. Díky úpravě okolí viladomů, které je provázáno s uměním, relaxací a sportem, je bydlení v Nových Chabrech skvělé pro všechny generace. Malé děti mohou skotačit na dětském hřišti, mládež či dospělí si zahrát plážový volejbal, bez ohledu na věk své tělo protáhnout a posílit na fitness stezce. Při procházkách pak zrak přitáhnou svítící stromy Lukáše Raise s ambientní atmosférou a díla českých sochařů, jejichž sochy lemují cyklostezku.

Součástí projektu Nové Chabry je i komerční centrum, sloužící nejenom majitelům nových bytů, ale všem občanům Dolních Chaber. Centrum nabízí jak prodejny se zbožím každodenní potřeby - najdete zde obchod s potravinami, bistro Dream Food, vinotéku Mucho Gusto, tak zajímavé služby. K nim patří kupříkladu fitness & wellness Dream Fit. V sousedství komerčního centra byla navíc vybudována a uvedena do provozu nová mateřská škola Beranov.

Lokalita, v níž se projekt nachází, nabízí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dostupnost stanice metra trasy C – Kobylisy. Ta je vzdálena pouhých pět minut jízdy autobusem MHD. Nechybí zde ani základní a mateřská škola, všechny důležité úřady a zdravotnická zařízení. Možnost nákupů je zajištěna snadno dostupnými obchodními centry v Letňanech a Čakovicích.

----------------------------

Nové bytové projekty v Praze 8, viladomy Nové Chabry

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 8
Město/městská část/obec:
Praha 8, Dolní Chabry
Ulice:
K Beranovu, Za Pískovnou
PSČ:
184 00
E-mail:
info@lexxus.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
208 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Info u prodejce
Nastěhování:
Info u prodejce

Dotaz prodejci